Валерій Карпунцов не хоче платити адвокатам

cj0ur 03.02.2014 в 06:49

tumblr_inline_n0ekrgZcuD1rmtaze.jpg

Партія «УДАР» - це партія бандитів та гопників 90-х, які шляхом постійного обману, цинізму, шантажу та «кидалова» добралися до влади. При цьому всьому вони маючи небачене нахабство - вирішили іти далі висуваючи Кличка в якості кандидата на пост Президента.
Сьогодні партія «УДАР» позиціонує себе, як політичну силу, яка робить все  для того щоб Україна стала членом незрозумілого нікому ЄС. Прикриваючись цим, Кличко та його гопники сьогодні зібралися на Майдані та критикують владу.
В свою чергу політтехнологи всім відомої «сильної» партії «УДАР» просто киплять над щоденним підняттям електоральних рейтингів. Але біда в тому, що сьогодні соціум дійшов до тієї межі, коли не хоче і не може вже більше мовчати.
Так, в мережі Інтернет почали з’являтися інформаційні повідомлення стосовно чергового «кидка» від нардепа-ударівця В.Карпунцова. Суть кидка проста, Карпунцов зігравши на почуттях простих людей організовував всім відомий «авто майдан». Черговим кроком Карпунцова був набір адвокатів, з погодинною оплатою в 300 дол. США, для захисту цих же учасників «автомайдану».
І як водиться в опозиції, коли прийшов час розраховуватися з правозахисниками, то в Карпунцова стався приступ амнезії, та склерозу одночасно. Він забув, що обіцяв адвокатам чималенький заробіток.
В результаті адвокати, які намагалися своєю працею заробити пару лишніх гривень, як виявилося працювали за ідею. А пред’явити Карпунцову особливо нічого вони не зможуть, оскільки ніяких договорів та контрактів він з ними не укладав. Одним словом повіривши на чесне слово, довірливі юристи втратили час, гроші і здоров’я.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

«Свобода» заробляє на фільмі про Шевченка

cj0ur 03.02.2014 в 06:43

tumblr_inline_n0ekfz5PM91rmtaze.jpg

В Україні, як і багатьох інших державах є свої національні герої. В нашій державі іменем такого героя-символа названо не одну вулицю, площу, сквер, більше того майже в кожному українському містечку знаходиться пам’ятник цій видатній особистості. Звати його Т.Г.Шевченко.
Цього року, ми будемо відзначати 200-річчя з дня народження видатного Кобзаря. В зв’язку з цим український режисер М.Іллєнко вирішив відзняти фільм про Т.Шевченка. Але як водиться в нашому вітчизняному кінематографі – грошей на створення в повній мірі не вистачає. За словами режисера, йому не вистачає коштів для закінчення зазначеного проекту.
У зв’язку з цим М.Іллєнко звернувся за допомогою до найпатріотичнішої української політичної партії ВО «Свобода» з проханням фінансово допомогти йому. Тягнибок зі своїми фашистами звичайно ж кивнули головою немов би згідні. В свою чергу фашисти Тягнибока вирішили використати створення фільму, як привід для чергового збору грошей в довірливих людей, щоб в майбутньому і далі фінансувати та проплачених «активістів мирного майдану».
Крім того, для більшого ефекту, та підвищення касових зборів з довірливих громадян, Тягнибок з пацанами вирішили дати слово режисеру М.Іллєнку на трибуні Євромайдану, щоб той у звичні йому формі гарними словами прикрасив фільм та зі сльозами на очах клянчив гроші у людей.
Якби Т.Шевченко в свій час знав, що його ім’я будуть використовувати для обдурювання людей та масового шахрайства, він би мабуть ніколи б не погодився стати письменником, або ж проклинав би в своїх віршах всіх «свободівців», які насправді ганьблять Україну своїми цинічними та нікчемними діями, головною метою яких є в будь-який спосіб захопити владу в державі.
Також хотілося б звернутися до активістів Євромайдану, та простих людей, які там прогулюються – не ведіться на чергове шахрайство опозиціонерів. Вони використовують ваші патріотичні почуття для власного збагачення та продовження анархії в столиці.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст