Майдан викрив чергового крадія

cj0ur 02.02.2014 в 05:26

tumblr_inline_n0cm9g7ICE1rmtaze.jpg

Мародерство продовжується. Цього разу нечистим на руку виявився не хто-небудь, а сам комендант всея Майдану – Андрій Парубій. Спіймала «на гарячому» злочинця «Свободівська» молодіжка. Предметом злочину виявився бронежилет, який Парубій придбав за «казенний» рахунок.
Все б нічого, якби «бронік» не був люб’язно презентований його колезі Лесі Оробець. Звісно, як чоловіка, Парубія зрозуміти можна, але як розпорядника ввірених коштів – ні! Зарплата народного обранця дозволяє робити подарунки за власні заощадження, та пані Леся й сама може дозволити собі таку дрібничку як «бронік», заради власної ж безпеки?! Мабуть, далися взнаки «издержки» професії – звикли отримувати все на халяву! Згубна звичка переважної більшості «слуг народу», які, діставшись до «кормушки» ВР, «борються» за народ на його ж гроші! Так і на Майдані, адже збір коштів на потреби Майдану триває, чому б не скористатися – мародери?!
Погодьтеся, такий факт нецільового використання грошей з «общака», в той час як кожна копійка на рахунку, не може не обурювати. Коштів катастрофічно не вистачає на речі першої необхідності. Один обігрів чого вартує, а народні обранці знову за свої привілеї згадали…
Доречі, на Майдані не вперше помічають, що Парубій розпоряджається ввіреними коштами на власний розсуд, розуміється заради власного збагачення. Останнім часом чимало питань виникає навколо коштів, які виділялись йому на закупівлю воєнізованого одягу, ліхтарів тощо. Воно й дивно, адже суворої звітності ніхто не веде, а чесність схоже не в ходу?!
Такий от Парубій «парубок моторний і хлопець хоч куди козак», ласий до легкої наживи та людських грошей двічі комендант всея Майдану, недарма ж він так рвався на цю посаду, маючи аналогічний досвід 2004 року…  

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

ТРАГЕДІЯ Булатова – постановка Петра Порошенка

cj0ur 02.02.2014 в 05:20

tumblr_inline_n0cl7jz7QW1rmtaze.jpg

До нападу на лідера автомайдану Дмитра Булатова причетна опозиція. Таку думку висловив лідер компартії Петро Симоненко. На переконання політика, все це було організовано для створення чергового інформаційного приводу, який мав сколихнути населення України та стати черговою хвилею для «Євромайдану».
Крім слів політика, цей факт підтверджується широким розголосом інформації про побиття Булатова, головними рупорами якого виступає «5 канал» та його власник Петро Порошекно. Пан Порошенко проявляє надмірну зацікавленість та «турботу» до цієї справи і використовує її для особистого піару.
Проте, залишається питанням, чому він так не турбувався про інших постраждали – журналістку Тетяну Чорновол та інших потерпілих? Чому основним винуватцем цих подій «режесура» намагається вистави російськомовних хлопців? Мабуть, тому, що це гра з високими ставками. З одного боку Америка і Порошенко, з іншого Росія і … Медведчук.  Згадайте, хто став першою жертвою автомайданівців – пан Медведчук, хто постійно лунає в їхніх заявах, як винуватець всіх бід України – знову він. А Петро Порошенко дуже розлючений перепонами, які Росія ставить перед його бізнесом і знайшов допомогу у американських друзів. Але все має свою ціну і вдається Порошенко до ганебних вчинків для відпрацювання отриманих від Штатів грошей.  
Наступним слід очікувати  заяву Булатова про можливу помсту Медведчука з використанням працівників спецслужб Росії, яку активно розкручуватиме Порошенко на своїм каналі «чесних новин».
Хоча, якщо врахувати давнішню «дружбу» цих поважних панів, вірніше неприховану ненависть, то версія «Порошенко-Медведчук-Булатов» повинні обов’язково зацікавити слідство.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст