«УДАР» продукує байки для Майдану

cj0ur 13.02.2014 в 07:48

tumblr_inline_n0x5b33qyJ1rmtaze.jpg

В «УДАРі» з затятою наполегливістю продукують чергові байки для Майдану – не повірили одній, одразу починають «травити» іншу. Після того, як не вдалося вибух у Будинку профспілок «легендувати» під байку про раптовий вибух коробки з написом «Ліки», в хід пішли «страшилки» про спецслужби.
Наразі «УДАР» серед членів загонів Самооборони Євромайдану активно поширює інформацію про те, що до вибуху у Будинку профспілок 6 лютого причетні вітчизняні спецслужби, які намагалися провести спецоперацію по звільненню державних установ. Мовляв, «силовики» навмисно інсценізували терористичну загрозу для активізації режиму Антитерористичної операції, під час якої санкціонується застосування підрозділів спецпризначення.
«Страшилка» розрахована на «непосвячених» у те, що у Будинку профспілок за американські гроші відкрито вибухову лабораторію, оснащену за останнім словом техніки, де проводяться «піротехнічні» експерименти. А вибух стався через необережне поводження з вибухонебезпечними речовинами.
За законами жанру кожна байка обов’язково має мораль, проте байки «УДАРу» стають дедалі аморальнішими, адже в результаті даного інциденту постраждали двоє молодих хлопців. Хто буде відповідати за те, що відбувається?
На догоду власним політичним амбіціям «герої» штучно затягують можливість зробити певні стабілізаційні кроки для зняття напруги в країні – відпустити затриманих та нормалізувати роботу держустанов, нівелюючи своїми діями закон про амністію, «легендуючи» їх під «диверсійні атаки» спецслужб та мобілізуючись під шумок у загони Самооборони.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

Чи спроможний «УДАР» організувати страйк?

cj0ur 13.02.2014 в 07:42

tumblr_inline_n0x53pOhB91rmtaze.jpg

Пройшло майже два місяці після оголошення на Майдані Віталієм Кличком чергового його ноу-хау - проведення акцій протесту у вигляді загальнонаціонального страйку, - й про цю ідею важковаговика, нібито, забули як, на тобі, «ударівець» Юрій Крикунов закликав мешканців столиці приєднатись 13 лютого до попереджувального страйку. Цікавим залишається той факт, що не дивлячись на те, керівництво «УДАРу», хоч й надало вказівку регіональним осередкам партії готуватись до попереджувального страйку, першим на якому містом випробувань ноу-хау Кличка все ж буде Київ.
Як відмічають опозиційні політики, проголошений Кличком «всеукраїнський страйк» є, нічим іншим, як «мильною бульбашкою», оскільки за всю історію профспілкового, робітничого руху України - роботодавець ніколи не очолював страйки. А як відомо, Кличко є роботодавцем, адже у нього є свої ресторани, готелі й ще чого більшого – заводи з вироблення слабоалкогольних та спиртних напоїв.
Крім того, дивно було дивитися, коли поруч з Кличком під час оголошення страйку стояв ще один опозиціонер та роботодавець - Петро Порошенко, на підприємстві якого працюють десятки тисяч людей. Саме ці псевдо-опозиціонери, які закликають до страйку, мають показати приклад і розпочати страйк на своїх підприємствах. Цікаво, а чи підуть вони на такий подвиг – втрачати мільйони гривень, аби задовольнити свої владні амбіції?!
Виникає враження, що представники «УДАРу», відчуваючи слабкість регіональних осередків партії, електорат яких падає на очах, оскільки вже ніхто не бажає продовжувати безглузде майданування, вирішили добити свою політичну репутацію ще й в Києві. Саме мешканці столиці, не дивлячись на свої політичні вподобання, в жодному разі не підтримають страйк, який призведе, в кращому випадку втратять частину зарплатні, а в гіршому роботу… Що найбільше викликає огиду від «ударівців» це те, що вони боячись втратити свої мандати – псують життя звичайним громадянам, випробовуючи черговий свій проект ні на кому не будь, а на нас… І все ж «Факір-Кличко» був «п’ян» і фокус не вдався.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

«Правий Сектор» нагадує глист

cj0ur 13.02.2014 в 07:35

tumblr_inline_n0x50nxu0t1rmtaze.jpg

Екстремістське неформальне угруповання «Правий Сектор» розпочало перші кроки направленні на розподіл своїх регіональних груп. З оточення радикалів стало відомо про розкол окремих поглядів керівників цієї організації, який вони вирішили приховати під т.зв. «політизацією структури» та розпочали розділ діяльності структури на політичний та силовий блок.
Політичний блок формуватиме  вимоги, вестиме переговори і в подальшому має намір зареєструватись як політична партія. Силовий блок відповідатиме за фізичний захист політичного блоку та прийняття участі у сутичках з правоохоронцями.
Пробну версію свого розподілу вони вирішили провести у західних регіонах України, звідки на їх думку і розпочнеться розмноження «зарази - Правий Сектор».    
Такий спосіб «розмноження» дуже схожий на глистів, і та і ця зараза множаться шляхом ділення. «Секторівці» виділяють бойовиків від політиків, але яка може бути політика у озброєних фашистів, яких навіть пересічні майданцівці бояться. Своєрідне майданівське «СС».
В Україні вже був досвід подібної трансформації. В 2004 році під час «Помаранчевої революції» радикальне крило опозиції було представлене організацією «Пора». Потім вона розділилася на червону і жовту «Пору», остання і була зареєстрована як політична партія.
До Верховної ради України із двох спроб потрапив лише один представник «Пори». В кінцевому результаті партія зникла.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

{ 1 Комментариев }

Порошенко думає, що «намайданив» на Прем’єрство

cj0ur 13.02.2014 в 07:20

tumblr_inline_n0x49pPxaC1rmtaze.jpg

Останнім часом, заручившись підтримкою дядьки «Сема», Петро Порошенко все частіше з’являється на шпальтах та екранах іноземних ЗМІ у колі європейських політиків та за ініціативи Штатів навіть встиг прийняти участь у швейцарському економічному форумі у Давосі.
У себе на Батьківщині Петро Олексійович також розпочав  масовану популяризацію себе рідненького з використанням підконтрольних мас-медіа. «5-й» канал, який ні коли не жалівся на відсутність в ефірі свого боса, ще більше замайорів обличчям політика-бізнесмена. Складається враження, що невдовзі Порошенко буде бажати на добраніч з екранів телевізорів та зранку будити державним гімном у власному виконанні.
Та диму без вогню не буває. Серед свого оточення Порошенко повідомив про очікування найближчим часом зустрічі з Президентом України, нібито, для отримання пропозиції зайняти посаду Прем’єр-міністра. Отож, Петро Олексійович цілковито впевнений, що він «намайданив» на Прем’єрство. Ну, як буде на ділі, невдовзі дізнаємося.
До цього, Порошенко всерйоз займався своєю президентською кампанією. Мабуть, пізніше американські ляльководи реально оцінили шанси Порошенка на Президентство та надали йому іншу установку. Установку на Прем’єрство.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст