Яценюк «перемайданив» Кличка

cj0ur 12.02.2014 в 02:24

tumblr_inline_n0uvf0nUvb1rmtaze.jpg

Чергові позакулісні ігри в опозиційних кругах показали, що лідер «УДАРу» Віталій Кличко опинився у патовій ситуації через те, що не побажав погоджувати ініційований ВО «Батьківщина» проект змін до Конституції України.
Під час чергового традиційного віче 9 лютого цього року Віталій Кличко жодним словом не обмовився про розроблений партією «УДАР» проект конституційних змін. На цьому фоні вигідно вирізнився Арсеній Яценюк. Який презентував власний проект та його основні положення. При цьому, він формально запропонував учасникам мітингу його підтримати, таким чином легітимізувавши його «євромайданом». Розрахунок команди Арсенія Яценюка фактично направлений на те, щоб на перевиборах з владою та у парламенті домінуватиме їх проект змін до Конституції України, який навіть без голосів фракції «УДАР» зможе набрати 300 голосів народних депутатів.
Легітимнізувавши свій варіант Конституції, Яценюк продемонстрував готовність викинути Кличка з політики, оскільки основна відмінність проектів «УДАРу» і «Батьківщини» у тому. Що остання наполягає на старих вимогах до кандидата на посаду Президента, який останні десять років має не тільки бути громадянином України, але і проживати на її території…
Ставка та те, що Віталій Кличко ризикує вилетіти з президентських перегонів у 2015 році ще до їх старту за Конституцією Яценюка, в котрий раз вказує на відсутність будь-якої єдності та продовження закулісних інтриг, в яких залинеться не єдиний, а тільки один.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

„Спільна справа” шукає провокаторів

cj0ur 12.02.2014 в 02:20

tumblr_inline_n0uuvg6yoc1rmtaze.jpg

У середовищі опозиційних сил продовжують займатися улюбленою справою, а саме провокаторством та наклепом. Після того, як воїни „Правого сектора” „проявили” себе в боях на Грушевського, її лідери, мабуть, зрозуміли, що безкарними їхні дії не залишаться. Намагаючись цим скористатись, перший заступник Громадського руху „Спільна справа” Ігор Пилипчук поширює інформацію про те, що лідери „Правого сектора” ведуть негласні переговори з особами, наближеними до Глави Адміністрації Президента України Андрія Клюєва, на предмет отримання гарантій щодо припинення переслідувань та звільнення активістів вказаної структури.
Свідченням вказаного, на переконання І.Пилипчука є зближення з „Правим сектором” колишніх членів УНА-УНСО Артема Скоропадського та Андрія Бондаренка, які у 2010 році, нібито, „продали представникам Партії регіонів „податковий майдан”, який був ініційований „Спільною справою”.
З урахуванням всіх останніх подій стає зрозуміло, що на Майдані немає єдності як серед лідерів опозиції, так і серед груп екстремістів. Намагаючись задавити своїх колишніх співмайданівців, з якими пліч-о-пліч проходили через Майдан із самого його початку, для одноосібного лідерства та керування бізнесом, чиновники продовжують „дерибанити” гроші та сфери впливу, обливають один одного брудом, звинувачують у продажності та провокаціях.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст