Кличку наказали знайти ставленика Росії

cj0ur 01.02.2014 в 05:52

tumblr_inline_n0asgu56lu1rmtaze.jpg

Боротьба США з Росією за Україну втягнула в шпіонські ігри і вітчизняних політиків. Так, у Посольстві США, де В.Кличко постійно проходить інструктажі, йому поставили нове завдання – з’ясувати ставленика РФ, якому, нібито, В.Янукович має передати владу.
А почалося все з того, що американські спецслужби отримали інформацію про те, що основною умовою підписання Пакету угод про співпрацю між Урядами РФ та України від 17 грудня 2013 р. під час зустрічі Президентів країн у Москві, стало погодження В.Януковича на підтримку кандидата від РФ на посаду Президента України на виборах 2015 року.
За наявною інформацією спецслужби, вказаний кандидат в теперішній час не входить у верхівку українського політикуму, є вихідцем одного з центральних регіонів України, користується повагою та авторитетом у своїй галузі, проходив службу у ЗС Радянського Союзу.
Відповідно до домовленостей з РФ, він повинен бути призначений на посаду віце-прем’єр міністра або міністра у складі нового Уряду України. Тільки за умови передачі влади «із рук в руки» РФ гарантує В.Януковичу безпеку та недоторканість після проведення президентських виборів 2015 року.
Дана інформація більш схожа на дезінформацію російських спецслужб. Але це боротьба спеціальних органів обох держав. Річ в іншому – використанні наших політиків!!!
Тож, весь «УДАР» зараз у пошуках кандидата у Президенти від Кремля. А найперше завдання Віталія Володимировича догоджати американським кукловодам, які платять йому чималі гроші і обіцяють підтримати його на виборах.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

{ 2 Комментариев }

«Правий сектор» продовжує провокації і психологічний тиск на правоохоронців

cj0ur 01.02.2014 в 05:47

tumblr_inline_n0asblAd6X1rmtaze.jpg

Все частіше в засобах масової інформації з’являється згадування про безчинства т.зв. «Правого сектору», який своїми радикальними діями нагадує відомі нацистські загони, що діяли на території України у 40 роках двадцятого сторіччя.
У вирії подій сьогодення дана організація набуває статусу окремого політичного гравця, який на фоні бездіяльності опозиційних лідерів, а точніше їх пасивності  і неспроможності впливати на події, що відбуваються навколо «Євромайдану», виділяється своїми радикальними діями, спрямованими на захоплення державних установ та пропагує анархію і насилля.
Свою прихильність з боку інших учасників «Євромайдану»  «Правий сектор» у більшості випадків вміло здобуває шляхом запровадження ретельно спланованих провокаційних акцій по відношенню до правоохоронних органів, перш за все «Беркуту». Провокує останніх до застосування більш жорстких дій стосовно мітингувальників під час заворушень. Тим самим висвітлює їх як катів українського народу, забуваючи, що вони є такі ж самі сини України.  
Однак, діяльність «Правого сектору» зводиться не тільки до підбурювання та провокування правоохоронців  під час безпосередніх заворушень. Окремі активісти радикально налаштованого руху запроваджують найбільш цинічні методи, а саме психологічний тиск  стосовно членів  сімей міліціонерів та інших осіб, які можуть стати їм перешкодою.
За достовірними даними, отриманими від активістів Бердичівського осередку партії «Удар» стало відомо, що прихильники обласного осередку «Правого сектору»  активно збирають інформацію та формують списки т.зв. «неугодних» з числа правоохоронців.
Зокрема, у вже сформованих списках міститься інформація щодо адрес проживання міліціянтів, членів їх родин та інших осіб, які можуть якимось чином перешкоджати діяльності радикалів, а також відомості щодо можливої участі правоохоронців у кровавих подіях в столиці на Грушевского та Майдані. Радикали планують використовувати вказану інформацію для шантажу та залякування осіб у погонах та їх сімей.
Не має сумнівів, що «Правий сектор» ніякі не патріоти, а справжні провокатори й злочинці, які тікають після кожної спланованої  акції, підставляючи дійсно мирних мітингарів та настоюють їх проти правоохоронців та діючої легітимної влади…

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст

Нардеп Парубій гуртує екстремістів

cj0ur 01.02.2014 в 05:43

tumblr_inline_n0as6nkPrL1rmtaze.jpg

Чим більше проходить часу від початку переговорів лідерів опозиції з владою, тим складніші стають відносини між Арсенієм Яценюком та Віталієм Кличком, що врешті-решт призводить до розколу у політичних поглядах «Батьківщини» та «УДАРу». Особливої напруги між опозиціонерами додало прийняття парламентом закону про амністію, який «бютівці» та «ударівці» трактують по-різному.
Як повідомили джерела в «Батьківщині», Арсеній Яценюк, хоч і незадоволений провладним законопроектом проте, надав вказівку народним депутатам Степану Кубіву та Миколі Мартиненку в терміновому порядку зняти реакцію мітингувальників «Євромайдану» щодо ухваленого закону про амністію. Цікавим виявилось те, що Степан Кубів, переговоривши з мешканцями близько 15 наметів, констатував, що 65-70% протестуючих, аби звільнити арештованих побратимів, готові підтримати прохання опозиції виконати умови закону про амністію й звільнити адмінбудівлі та проїзні частини, передбачені законопроектом.
Однак, непотрібно забувати про інші 30%, до яких, в основному, входять радикально налаштовані екстремісти, які демонструють свою непоступливість у переговорах з владою. Що цікаво, за словами того ж самого Кубіва – заступник лідера «УДАРу» Андрій Парубій, демонструючи свою неадекватну поведінку, продовжує підтримувати  екстремістів та підбурює людей до радикальних дій й повного повалення діючої влади.
До чого приведуть такі заклики невгамовного Парубія відомо всім - «Батьківщина» відхреститься від «УДАРу», вибори президента відбудуться наступного року, Андрій Володимирович прикрившись депутатською недоторканістю сховається за кордоном, а ось люди, які поведуться в нього на поводу будуть покалічені та сядуть до в’язниці. Невже  варті такі людські жертви, аби задовольнити свої нескінченні владні забаганки.

Іван Ватрів, ”Громадський журналіст