Страшна правда В.Карпунцова про Віталія Ковальчука

cj0ur 20.09.2013 в 02:57

Серед тяжких парламентських буднів нам вдалося в перерві між засіданнями Верховної Ради України в неформальній обстановці поспілкуватися з народним депутатом України, членом фракції «УДАР» Валерієм Карпунцовим.

tumblr_inline_mtec9zeodC1rmtaze.jpg

Крім основної тези про доцільність вступу України до Європейського Союзу, яке, на його думку, можливе лише за президентства В.Кличка, він нам розповів і про ті внутрішні чинники в партії, які можуть суттєво завадити стати В.Кличку Президентом України.
Неодноразово вказаний народний обранець намагався донести правду до лідера Віталія Кличка. І в перервах між його боями на боксерських турнірах, і під час відпочинку з ним на яхтах та в банях з дівчатами, у ході партійних засідань в клубі «Ріо», «Сенатор» та «Маячок». Однак В.Кличко не бажав слухати В.Карпунцова та погрожував йому фізичною розправою (обіцяв набити морду) або віддати на «партійний суд» В.Куренному та його особистому кату Андреасу Павлоу.
Ми змогли почути крик душі справжнього народного депутата України В.Карпунцова, який відверто заявив, що не боїться можливої розправи над ним основного кримінального авторитета партії «УДАР», кума В.Кличка – А.Палатного (народний депутат України, член фракції «УДАР»), і тепер доводимо до Вас шановні читачі страшну і гірку правду про заступника голови партії «УДАР» Віталія Ковальчука.
В.Карпунцов розповів, що В.Ковальчук, якого з першого дня подружнього життя почала бити його дружина, в один період відчув ненависть до всіх жінок і дав слово, що до кінця життя  буде їм мститися.
В.Ковальчук, який серед свого близького оточення постійно заявляє, що його ідеал - це великий Л.Берія і всі зможуть це відчути, якщо він Кличка зробить Президентом України.
Для того, щоб відповідати своєму ідеалу він користуючись посадою в партії постійно змушує жінок вступати з ним в інтимні стосунки (повторюючи долю свого кумиру).
Так було і з народним депутатом та керівником міжнародного департаменту партії Марією Іоновою. Для того, щоб відчути свою перевагу над її чоловіком громадянином США, політтехнологом партії «УДАР» Мироном Василиком, він жорстоко та ганебно в любий час в партійному офісі нападав на Марію та ґвалтував її.
Аналогічні дії, В.Ковальчук застосовував до громадської активістки руху «Чесно» Вікторії Сюмар та багатьох інших молодих дівчат партії «УДАР», впроваджуючи в життя самі брудні свої сексуальні фантазії.
Однак вся ганебність його чоловічої сутті була розкрита, коли Марія Іонова повідомила йому, що вона вагітна. В.Ковальчук змусив її переконати свого чоловіка, що це його дитина, що Марія успішно зробила, а він вже протягом 6 років не визнає свою доньку Софію та відмовляється від неї.
А саме паскудне було те, що коханки Ковальчука: Вікторія Сюмар та близька подруга родини Ковальчуків і прес-секретар партії Оксана Зінов’єва також були вагітні від Віталія Ковальчука, який ПРИМУСИВ їх зробити аборти – тобто дав вказівку ВБИТИ власних дітей. ЖАХ!!!
Це дійсно СТРАШНА ПРАВДА про Віталія Ковальчука, і коли чуєш цю правду, то кров зупиняється по всьому тілу.        
В.Карпунцов здоровий сильний чоловік, витираючи скупу чоловічу сльозу сказав нам: «Яка нехороша людина цей Віталій Ковальчук і хто зможе найти на нього управу».
ХТО БУДЕ КЕРУВАТИ КРАЇНОЮ – КОВАЛЬЧУКИ-БЕРІЇ???
ЦЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАРОДУ УКРАЇНИ…

Головний “УДАРівець” втричі більше має зустрічей з представниками ЄС ніж Арсеній Яценюк

cj0ur 20.09.2013 в 02:28

«Залізний молот» Кличко розпочав інтенсивну підготовку до майбутнього поєдинку, який проходитиме на вітчизняній політичній арені у 2015 році, тренуючись переважно закордоном з іноземними фахівцями.
В середовищі Київського міського осередку партії «УДАР» активно обговорюють нинішню поїздку лідера до рідної Німеччини у складі партійної делегації.

tumblr_inline_mtebz7IfTQ1rmtaze.jpg

За чотири дні перебування на другій Батьківщині Віталій Кличко повинен був встигнути переговорити з місцевою політичною і бізнесовою елітою, на предмет успішності його участі у президентських виборах 2015 року. В програмі візиту Кличка передбачені зустрічі з представниками ЄС, Бундестагу ФРН, партії «Християнсько-демократичний союз» та Фонду Конрада Аденауера. Вражаючий список співрозмовників лідера української опозиції, обумовлений нездоланним прагненням покерувати країною.
Чим ближче до виборів Президента України, тим частіші аналогічні експедиції Кличка, що вкрай дратує ще одного «перспективного» кандидата від опозиції Арсенія Яценюка, який, до цього часу, займав пальму першості у пошуку іноземних покровителів.
 Але, і в цій ситуації у Арсенія Петровича є причини для радості, оскільки Віталій Кличко продовжує проживати не в Україні, що, в свою чергу, враховуючи положення Закону України «Про вибори Президента України» щодо необхідності десятилітнього проживання відповідного кандидата в Україні, може поставити під сумнів участь лідера «УДАРу» у президентських перегонах.
Тому, спостерігаючи за активністю Кличка у пошуку закордонних гарантів, лукавий Яценюк очікує момент реєстрації кандидатів на посаду Президента України, який може стати не зовсім втішний для чемпіона.

{ 1 Комментариев }

Селяни на Вінниччині шукають підтримки у Президента, аби зупинити свавілля нардепа-регіонала Григорія Калетника

cj0ur 19.09.2013 в 09:59

Село Іллінецьке знаходиться за 8 кілометрів від районного центру м. Іллінці. Господарство ДП «СП Іллінецьке» є одним із кращих у районі – 168 працюючих, розвинуте тваринництво та рослинництво. Земля – 2 тисячі 700 гектарів – розпайована між 503-ма селянами – у кожного понад 4 гектари, з них 30 паїв орендував інший власник.

tumblr_inline_mtd1tiDYCa1rmtaze.jpg

Півроку тому на підприємстві розпаювали землю, і селяни одноголосно передали її в руки директора – Олексія Гребенюка. Цього року очікували зібрати свій перший урожай, однак 4 липня директора звільнили без відома працівників.
В результаті цього всі землі та врожай будуть належати невідомим особам з невідомими намірами… Хоча… особи зовсім і не «невідомі».
За останні 6 років підприємство вражаюче зростало і це заслуга злагодженої діяльності керівництва та працівників. Запущене господарство, мільйонні борги підприємства (більше чотирьох мільйонів), заборгованість по зарплаті (380 тисяч гривень) – такий перелік проблем у минулому належав ДП «СП Іллінецьке» усе ж таки – вирішений. Були повернені борги, забезпечено достойну оплату праці (середня заробітна плата – більше двох тисяч гривень) Доярки тільки три тисячі мають щомісяця. Це єдине місце роботи достойної у районі. Навіть люди із сусідніх сіл приїжджають.
Сьогодні працівники знаходяться під загрозою примусового звільнення та в решті решт втрати своїх земельних паїв.
Робітники ДП «СП Іллінецьке» уже чотири рази навідувались до Вінниці із мітингом, неодноразово протестували у столиці держави. Більше сотні селян продовжує відстоювати своє підприємство та вимагає повернути свого директора Олексія Гребенюка, якого, вважають вони, звільнили незаконно.
Іллінчани розповіли, що чутка про звільнення Олексія Гребенюка з посади директора ДП СП «Іллінецьке» розповзлася селом наприкінці червня. Працівники підприємства одразу ж забили на сполох, адже здогадувалися, що таке рішення можливе. Кажуть, за тиждень до звільнення директора, голова райдержадміністрації розмовляв із народним депутатом просто на полі господарства. Предметом зустрічі була тема щодо вирішення питання збільшення впливу сім’ї Калетників на ДП СП ”Іллінецьке” та можливо у майбутньому приватизацію даного підприємства.
– Ми як почули про таку звістку, одразу ж пішли до голови райдержадміністрації спитати, чи правда, що директора хочуть звільнити. То він нам відповів, що це все вигадка, і порадив «не збирати плітки по базарі», – говорять працівники підприємства. – Наш директор постійно грамоти від керівництва району отримував, бо він людина, яка знає свою справу. А новий директор – Кравченко Юрій Анатолійович, – ніколи у сільському господарстві не працював. Ми не розуміємо, як його могли призначити без нашого відома. Ми просили нового директора не погоджуватися на цю посаду, бо ми з ним працювати не хочемо і не будемо. Коли господарство було на межі банкрутства з мільйонними збитками – ніхто не хапав його. А коли ми підняли і почали виводити з кризи – враз знайшлися бажаючі його загребти.
За вказівкою Калетника проти представників ініціативної групи розпочато понад 20 кримінальних проваджень, використовують судові органи, працівників агропідприємства не пропускають до обласного центру, їх продукцію бракує ветеринарна служба, їх підприємство штурмує УБОЗ. Це все заради легкої наживи!?
По порядку. Спочатку селяни переконували новопризначеного керівника (Юрія Кравченка) не обіймати посади, нині не допускають його до виконання обов’язків. Так, цікаво, що Кравченко досі не мав стосунку до сільського господарства, окрім трьох місяців праці в лісовому підприємстві, яке контролюється оточенням Калетника.
Зараз ДП СП охороняють робітники… Тривають судові засідання. Між першим та другим слуханнями у цивільній справі співробітники УБОЗ намагались прорватись на територію, аби вилучити службову документацію підприємства, проте їм не вдалось. Тепер, як розповіла голова ініціативної крупи, головний зоотехнік підприємства Антоніна Руда, УБОЗ ходить по селу і тероризує людей, змушує їх писати заяви.
– Кажуть людям писати, що ніби-то директор змусив їх подавати заяви на земельний пай. А тим, кому пай не дали – це люди, які не працювали там або працювали давно, і повністю підприємство з ними розрахувалося, – кажуть, щоб писали заяву на отримання цього паю. І є такі люди, котрі або бояться і пишуть, або ж навпаки – надіються, що раз підприємство розвивається, то і їм тепер щось перепаде, – каже голова ініціативної крупи. – Хоча ми наймали юриста, який розібрався у справі і пояснив людям, хто має право на пай претендувати, а хто – ні. І якщо раптом когось пропустили, то ми віддали 15 % землі у резервний фонд, щоб уже всі могли отримати пай.
Протягом липня-вересня 2013 року робітники ”Іллінецького” неодноразово виявляли свій протест у Вінниці та Києві, причому одного разу автобус із рішуче налаштованими перепинив кордон ДАІ на в’їзді до облцентру, пояснюючи, що ”далі ніхто не поїде”, і довелось прориватись малими групами на рейсовому транспорті.
Наразі робітники налаштовані по-різному. Хтось згадує Сталіна, хтось розраховує на українське правосуддя, дехто не вірить нікому. Кажуть, що найбільше бояться брехні і тиску на суд. Однак усі воліють стояти за майбутнє своїх дітей до останнього.
Частина з них відверто зізнається, що голосувала за Г.Калетника як представника влади, який обирався у 18 виборчому окрузі, межі якого охоплюють також Іллінецький район. Останній обіцяв підтримку виборцям, вирішення їх проблем. А в результаті лише їх створює задля власного збагачення, зазіхнувши на найдорожче для селян – це землю, яка оброблялася ними з діда-прадіда.       
З однієї сторони, наміри Калетніка зрозумілі. Іллінецьке підприємство досить «ласий» шматок, щоб, маючи на даний час такий потенціал зв’язків, не «заграбастати» його собі.
З іншої сторони, депутат не очікував, що працівники підуть на жорсткий протест, не побояться тиску та терору щодо них з боку Калетника. Як повідомляють близькі до нардепа люди, він намагається уникнути публічного звинувачення у причетності до конфлікту. Але не вдасться! Ініціативна група зверталася вже не тільки до керівництва ОДА та обласних правоохоронних відомств, а ще і до Верховної Ради… та останньої інстанції – гаранта Конституції Президента України, що для Григорія Калетника є м’яко кажучи – неприємністю. В результаті чого ми можемо спостерігати як впливова людина та політик, використовуючи усі регіональні та державні зв’язки, намагатиметься вийти, як кажуть у народі, «сухим із води», особливо в розрізі компрометації своїми діями партії влади та того ж таки Президента.
Далі, про цю ситуацію можна розповідати більше… але головне щоб люди зробили висновки, а влада зрозуміла, що деякі «партійні» товариші дбають аж зовсім не про імідж своїх колег.

Німці будуть фінансувати чесне і об’єктивне «Громадське радіо» в Україні

cj0ur 19.09.2013 в 03:40

Світовий розвиток ЗМІ продовжує впливати і на національні медійні організації та структури, що неодмінно вносить свою лепту в процеси функціонування вітчизняних журналістських об’єднань.

tumblr_inline_mtcig4wODH1rmtaze.jpg

Одним із перших кроків на початку 21 століття стало заснування «Громадського радіо», яке вважалося одним з перших незалежних та об’єктивних майданчиків в Україні, де могли висловлюватися представники різних політичних сил всупереч цензурі.
Та паралельно з появою «незаангажованих» та «об’єктивних» журналістів, які в більшості своїй являються звичайними грантожерами та готують лише замовні та проплачені статті, русло діяльності «ГромРадіо» схилилося до звичайного фінансового проекту, який функціонує лише задля піару окремих політичних особистостей за певну «фінансову компенсацію».
Так, представники Телеканалу «Німецька хвиля» вирішили зробити і свій грошовий внесок у «розвиток» засад демократичного суспільства України. Але основною умовою фінансування діяльності та оплати «нелегкої» праці журналістів, співробітників «Громадського радіо» стала безпідставна та необґрунтована критика влади і популяризація Німеччини у вигідній для останньої політичному руслі.
Невже засновник «Громадського радіо» Олександр Кривенко міг в 2002 році подумати, що воно буде розвиватися та функціонувати не на благо вітчизни, а на кармани окремих «патріотично» налаштованих журналістів, які мають на меті лише набити власні кишені?!
Залишається сподіватися на те, що рано чи пізно вітчизняні «ковалі» інформаційного простору перестануть працювати лише заради власного збагачення, а почнуть відпрацьовувати хліб об’єктивними та фінансово незалежними матеріалами.

Свій Наполеон в партії УДАР (нове продовження)

cj0ur 19.09.2013 в 03:34

«Дурень має велику перевагу перед людиною освіченою: він завжди задоволений собою» - Наполеон Бонопарт.
Ми вже писали про одного з членів команди Віталія Кличка – народного депутата України, члена фракції «УДАР» Валерія Карпунцова, який уявляє себе великим політиком та стратегом, здатним переграти не тільки колег однопартійців, а й поважних людей з іншого боку барикад, зокрема, Радника Президента України Андрія Портнова.

tumblr_inline_mtci1s5jsS1rmtaze.jpg

Незадоволення В.Карпунцова своєю роллю як в партійній ієрархії, так і сімейному житті, виплескується ним на «плетення» різноманітних інтриг в партії (тому що він, як «видатний юрист» та «високопрофесійний партійний будівник» (справжній Наполеон) здатен на більш високі керівні посади у фракції та відповідне відношення з боку лідерів партії) та походеньки з коханками та повіями «наліво».
До речі дівчата та повії це «бич» всіх депутатів та членів партії «УДАР». Той же В.Кличко та А.Палатний не обминуть ні однієї більш-менш симпатичної дівчини, щоб не заманити їх у ліжко, В.Ковальчук влаштовує сексуальні інтриги з однопартійкою М.Іоновою та громадською активісткою руху «Чесно» В.Сюмар, П.Рябікін полюбляє дівчат з регіональних осередків, особливо з Полтави та Севастополя, П.Розенко просто ґвалтує та примушує до занять сексом працівниць санаторію, та і інші від них не відстають.
Але повернемося до нашого Наполеону. Під час літнього відпочинку поки всі депутати відпочивали В.Карпунцов намагався розвинути бурну діяльність особливо засвітитись в пресі: то інтерв’ю дасть газеті зі своїм поглядом на окремі політичні події, то на радіо сходить «поумнічає». Але всі його починання з пресою та славу оратора партії давно взяла на себе прес-секретар партії О.Зінов’єва. І дало керівництво партії в особі В.Кличка та В.Ковальчука по руках нашому Наполеону, щоб не забирав чужий хліб та рота не відкривав без команди.
Такі дії лідерів «УДАРа» викликали негодування та невдоволення В.Карпунцова (хто вони такі, що вказують йому великому політичному полководцю та практично головному стратегу партії, що говорити і де), при цьому їх самих він вважає незграбами, які без бою владі здали Київ, відповідно і Україну програють (звісно якщо не спитаються поради у нього великого Наполеона). А разом з тим, при них він і далі веде себе як побита собачка: віддано дивиться у вічі та не сміє без команди подати голосу.
А тут ще допекливі журналісти знайшли певні події та факти з його життя, які його не красять як депутата та опублікували все це в пресі. Все це на нього так вплинуло, що після цього наш Наполеон вдався здійснювати всі можливі гріхи, тим більше, що в той час дружина Ольга, як раз з дітьми перебувала на відпочинку у санаторії у Генічеську.
Так, спочатку (17 липня п.р.) в готелі «Салют» запросив повій, при цьому не дуже дорогих гривен по 300 (навіщо на них витрачатися), але цього для нашого маленького Наполеону було замало тому запросив коханку Аню і там у неї на квартирі показав вже весь свій «ударно-любовний запал». Дівчата дівчатами, але ж на душі, то якась туга і як в такий час обійтися без стакану горілки та вірного кума.
А тут де не візьмісь кум - народний депутат України, член фракції ПР О.Шаблотович і подались вони до ресторану «Хата Рибака», щоб душу розкрити один одному. Але не розрахував сил і набрався В.Карпунцов до свинячого виску, при цьому, практично розтрощив ресторан. Як то кажуть став схожим на дурну дитину: повзає, блює, мичить, вічками тільки кліпає. Кум з переляку поскаржився дружині, що не знає, що з цією потворою робити. Прийшлось Ользі не спокійно відпочивати у Генічеську, а батьків В.Карпунцова шукати, щоб поважний нардеп ще чогось гіршого не натворив.
А вже потім після відпустки, дружина дала нашому Наполеону такого прочухану (матріархат царить в сім’ї), що навіть сусіди чули, як пан депутат отримав не один раз сковорідкою по нерозумній голові від коханої Ольги. До речі, як розповідають ці ж сусіди, дружина В.Карпунцова періодично його виховує та принижує, при цьому не соромлячись сторонніх осіб. Правда за такі знущання, В.Карпунцов відіграється на жіночому роді за рахунок своїх підлеглих – жінок, яких окрім того, що гнобить, так дозволяє собі обматюкати, як сам на сам, так і при людях.
Але хочу повернутися до тієї п’янки з кумом. Тому що саме тоді О.Шаблотович запропонував В.Карпунцову гарно помститися лідерам «УДАРу». Тобто стати своєю людиною для ПР у ворожому таборі.
Поміркувавши, В.Карпунцов вирішив, що краще грати на скрипці влади, тим більше, що є той перехідний смичок в особі кума, через якого можна прийти до провладної фракції з відповідними «струнами». І почав В.Карпунцов потихенько через кума передавати регіоналам, то номери рахунків, по яким заходили до партії під час виборів спонсорські кошти, то партійні скриньки з паролями, то компрометуючу інформацію на В.Кличка та В.Ковальчука (як кажуть в Англії: нічого особистого чистий бізнес), а саме головне Карпунцов, як досвідчений юрист, підказав журналістам ЯК НЕ ДОПУСТИТИ КЛИЧКА НА ВИБОРИ (він же знає, що той не жив в Україні більше 10 років та не може з цього приводу брати участь у виборчій кампанії).
Але ж хто ж тебе за такі дрібниці візьме до лав провладної фракції, тим більше коли в ПР настала криза з депутатами. Хочеш до нас – будь-ласка, приведи з собою ще хоча б 7-8 нардепів.
Тут наш Наполеон замислився, чому він дійсно не може організувати таку собі маленьку групу з народних депутатів - ударівців, на яких він буде мати вплив та керувати ними. Тим більше В.Ковальчук свою групу впливу має, А.Палатний – має, навіть варяг В.Наливайченко розпочав її формувати, то чим він гірше. А якщо добре поторгуватися з тими ж регіонами, то дивись і якогось мільйона дадуть (гроші для В.Карпунцова - це одна з радощів життя за яке, він вважає стоїть поборотися).
Так що чекаємо цікавих ходів на політичній дошці ударівського Наполеона - Карпунцова.

Бій проти фашизму… почався?

cj0ur 19.09.2013 в 03:20

Вчора мої старі знайомі з Полтави виявили у поштовій скринці листівку наступного змісту:

tumblr_inline_mtchs2IUVD1rmtaze.jpg

”Бій проти фашизму! Люди! Комуністи! Громадяни України! Почуйте нас! Звертаємось до тих, кому не байдуже наше минуле! А без минулого, як відомо, немає майбутнього! Більшість із нас  – вихідці з радянського минулого… Хто б це не хотів згадувати, забути або заперечувати!
А в тому минулому ми шанували людей, які своє життя поклали на побудову соціально орієнтованого суспільства! І шана їм вічна! Шана від нас – це добра пам’ять про радянських діячів, які вивели країну із голоду, розрухи та занепаду! І шана ця – хоча б у пам’ятниках, які стоять (і, сподіваємося, будуть стояти!) на вулицях та площах наших міст та сіл! Захистіть наші пам’ятники від біснуватих націоналістів з партії «Свобода», які воюють з нашою історією, не маючи глузду!
Знаємо, що «свободівський» «борець» з пам’ятниками Леніну на прізвище Мірошниченко (отой самий, з кінським хвостом на голові!) збирається у своє чергове вандальне рандеву Київщиною та Полтавщиною до м. Суми! Разом із собою цей «пан» бере бойовиків зі «Свободи», які дорогою будуть «допомагати» йому руйнувати пам’ятники Леніну, радянським діячам, а, можливо, й солдатам, які загинули у війні! Все це йде за вказівки фашиста О.Тягнибока.
Так не дамо ж цим неонацистським покидькам калічити нашу історію та «воювати» з людьми, які почили у спокої заради дійсно світлого майбутнього!
Станемо місцевими громадами на захист пам’ятників, якщо влада не в змозі протистояти профашистському вандалізму!
Вийдемо до пам’ятників дорогою слідування фашистського прихвосня О.Тягнибока Мірошниченка та його «братків-побратимів» та захистимо нашу пам’ять (хоча б у граніті!)!
Звертаємось не тільки до комуністів, а до усіх небайдужих!”               
Зрозуміло, що ”Свобода” допекла багатьох своїми витівками, проте, пересічні мешканці ще ніколи, на пам’яті моїх знайомих, не вдавалися до подібної організованої відсічі прихильникам Тягнибока.
Схоже, це тільки початок…

Проблема навколо відсутності 10-ти років проживання в Україні Віталія Кличка ставить крапку в його політичній кар’єрі

cj0ur 19.09.2013 в 03:14

Штаб Віталія Кличка, який є одним з найпотужніших серед інших штабів опозиційних лідерів, наразі знаходиться в стані шоку та потрясіння, що спричинено розголосом мас-медіа факту недотримання політиком норми Конституції України щодо постійного проживання та, звідси, неможливості його участі у президентських виборах 2015 року.

tumblr_inline_mtchfsiY4n1rmtaze.jpg

Численні політтехнологи, юристи, ІР-менеджери, журналісти, блогери, що працюють на «розкрутку» Віталія Кличка, розуміючи, що невдовзі їм запропонують шукати роботу, потрохи починають збирати свої речі самі та кидають погляди на ще незаповнені ніши в штабах інших вірогідних кандидатів на посаду Глави Держави. В команді «УДАРу» вже усі зрозуміли, що боротися проти тверджень Основного Закону, та, до того ж, знаходячись в опозиції до влади, зовсім нереально.
Трохи дивним виглядає той факт, що хвилю проти найбільш рейтингового опозиційного політика підняв опозиційний журналіст Мустафа Найєм у своїй статті «Гамбурзький рахунок Віталія Кличка» на «Українській правді», розкривши таємницю проживання боксера в Україні та Німеччині, яка складає відповідно шість та тринадцять років. Навіть врахувавши усі поїздки Віталія Кличка, пов’язані з спортивною кар’єрою, навряд чи набіжить навіть вісім років з необхідних згідно Закону десяти.
Другим напрямком, за яким політик не зможе взяти участь у президентських перегонах, Найєм визначає існування у боксера юридичних взаємовідносин з іноземною державою, що також суперечить вітчизняному законодавству та вступає в протиріччя з правом громадянина України балотуватися на посаду Президента.
І на останок, Найєм передбачив Віталію Кличку, в найкращому розвитку подій для політика, долю Арсенія Яценюка під час протистояння між Юлією Тимошенко та Віктором Януковичем у 2009 році.
Отож, з впевненістю можна стверджувати, що один з рейтингових опозиційних політиків, вже невдовзі опиниться за бортом наступної президентської компанії, а його прізвище не з’явиться у виборчих бюлетенях, принаймні у 2015 році. І дійсно, відсутність 10-ти річного терміну проживання Віталія Кличка в Україні поставила крапку в його політичній кар’єрі.
Можливо лідер «УДАРу» вчасно переорієнтується та, відкинувши свої амбіції, прийме рішення вступити у боротьбу за крісло очільника Києва або іншого міста в Німеччині чи США.

Олександр Дехтярчук воюватиме за свою посаду

cj0ur 19.09.2013 в 03:04

Стало відомо про чергові «міжусобні» війни в лавах «об’єднаної опозиції». Цього разу, увагу до себе привернув Голова Дубунської районної ради Рівненської області, член місцевого осередку «Нашої України», Олександр Дехтярчук, який поставив собі за мету облити брудом колегу по партії - Руслана Сивого.

tumblr_inline_mtchbukTD11rmtaze.jpg

Користуючись своїм службовим становищем пан Дехтярчук наказав підлеглим розгорнути потужну кампанію «чорного піару» проти Сивого. Основа інформаційної кампанії властива «нашоукраїнцям» які досі живуть «майданом». Пан Дехтярчук звинувачуватиме Сивого у зраді «моральних принципів помаранчевої революції». Таке може вплинути хіба що на пенсіонерів або Канадську діаспору, яка досі скандує: «Ющенко – наш Президент!».
Проте, як зізнався підлеглим сам Дехтярчук, він бачить у Сивому свого головно конкурента на посаду голови Рівненської ОДА. Руслан Сивий користується підтримкою ПР, опозиції та має серйозні наміри зайняти місце Дехтярчука.
Такий розвиток подій зовсім не влаштовує теперішнього очільника ОДА. Відомий у районі олігарх може втратити не тільки політичну вагу, а й дивіденди від кришування «бізнесу» у прикордонних районах. Крім цього, у деяких районах ходять розмови про те що пан Дехтярчук приклав свою руку до «неофіційного» видобутку та переправи до Європи бурштину, на який багата Рівненська область.
Цікаво, на що ще піде Дехтярчук задля збереження свого прибуткового крісла Голови ОДА.

Як депутат від «УДАРу» вкрав гроші у бізнесмена

cj0ur 19.09.2013 в 02:59

«Народний депутат України, член фракції «УДАР» Ярослав Гінка таки повертатиме позичені у людей мільйони гривен»
Наприкінці серпня 2013 року набрало законної сили рішення Шевченківського районного суду, що зобов’язує народного депутата зробити це, бо інакше – кримінальна відповідальність за шахрайство.

tumblr_inline_mtch2rzRrx1rmtaze.jpg

Вказана історія тягнеться вже 3 роки, саме стільки часу підприємець Петро Лозинський намагався повернути кошти, позичені соратнику Віталія Кличка – Ярославу Гінці.
Усе почалося з того, що в травні 2010 року Петро Лозинський погодився позичити гроші такому собі, маловідомому на той час політикові Ярославу Гінці. Факт позики у цій справі підтверджував ретельно оформлений і нотаріально посвідчений договір. За курсом встановленим Нацбанком на день посвідчення сума в еквіваленті становила 150 тис. дол. США, або ж 1 мільйон 188 тис. грн.
І все було б чудово, та через вісім місяців позичальник Я.Гінка, як писав він у своїй передвиборній рекламі – кандидат у «нові й моральні обличчя» вирішив, що виконувати умови договору не буде. Мовляв, не депутатська то справа – борги віддавати.
І 28 грудня 2010 року Я.Гінка звертається з позовом до районного суду із заявою … про визнання договору позики недійсним. Та ще й вимагає компенсацію моральної шкоди в розмірі 20 тисяч гривень! Однак місцевий, апеляційний та Вищий спеціалізований суди нардеп програв.
Як сказано в ухвалі Вищого спеціалізовано суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ: «Колегією суддів встановлено та вбачається з матеріалів справи, що оскаржувані рішення судів першої та апеляційної інстанцій ухвалені з дотриманням норм матеріального та процесуального права».
Якщо ви думаєте, що нардеп швиденько побіг повертати позичені гроші, то сильно помиляєтеся.
Тож уже П.Лозинському не залишилося нічого іншого, ніж як озброївшись рішенням згаданих судів, самому звертатися до суду й вимагати повернути позичені гроші. І вже не мільйон, а понад 3 мільйони гривень (пеня, моральна шкода, інфляційні витрати тощо).
Судові перипетії тривали півроку. І суддя Шевченківського районного суду І.Зима ухвалила рішення, котрим задовольнила позов П.Лозинського. Тож нардеп Я.Гінка повинен тепер повернути П.Лозинському гроші та збитки. Апеляцію на рішення суду першої інстанції Я.Гінка не подавав, і воно набрало законної сили.
Втім, хоча судове рішення набуло чинності вже декілька тижнів, народний депутат прикриваючись дружбою з В.Кличком і депутатським мандатом, і далі не поспішає повертати своєму кредитору кошти.
До речі, про цей скандал відомо й лідерові «Удару» В.Кличку. Ще у вересні 2012 року, відповідаючи на запитання кореспондента Львівської газети «Експрес», він заявив, що його однопартієць Я.Гінка виконає рішення суду, якщо суд його зобов’яже це зробити.
Рішення суду, що набрало законної сили є, а народний депутат і далі не платить!
Так хто ж все ж таки бреше – нардеп Я.Гінка своєму лідеру (про виконання законних вимог суду), чи В.Кличко – народу?!

МРІ США виділило гроші на розкрутку ПП «Вся Україна» за сценарієм «Нашої України»

cj0ur 18.09.2013 в 07:13

Занепад партії «Наша Україна», позбавив Держдеп США можливості напряму керувати політичними процесами в Україні та викликав потребу у пошуку нових шляхів для відновлення своєї присутності в українському політсередовищі.

Наразі, втіленням у життя своєрідної «американської мрії» довелося займатися Міжнародним республіканським інститутом США (МРІ), вливаючи бакси у розвиток демократичних сил України.
У зв’язку з цим, співробітники представництва МРІ в Україні заклопотані пошуком свіжих, потребуючих фінансового порятунку, політичних утворень, які здатні беззаперечно відстоювати інтереси США на «благо» нашої країни.
Серед претендентів на роль американського поводиря по політичним просторам України на даний час виявлено політичну партію «Вся Україна» — хоч і не «Наша», але перспектива є. Представник українського МРІ Б.Меффорд вже налагодив майже дружні відносини з головою політради зазначеної партії паном Погарським, якого американський друже бажає будь-що познайомити з керівництвом Вашингтонського офісу інституту.
В якості доказів щирості дружніх почуттів, МРІ виділив «Всій Україні» аванс на розкрутку, оскільки американські лобісти повинні бути ситі та взуті, щоб вразити вітчизняний електорат своєю елегантністю і шляхетністю.
Головне вчасно підкормлювати партійну верхівку і нарізати побільше задач і запроданці, на кшталт «Всієї України», самі по собі відкриють усі можливі шляхи для втілення «американської мрії» по відновленню політичного плацдарму в Україні.

Хвороба Паркінсона – професійний вирок боксерові

cj0ur 18.09.2013 в 07:08

З наближенням виборів 2015 року мас-медіа все більше рясніють резонансними та навіть сенсаційними повідомленнями, й вже на перший погляд розумієш, що темпи обговорення політичного майбутнього України, в контексті підготовки до виборчих процесів, набирають шалених обертів.

tumblr_inline_mtaxk7hpvb1rmtaze.jpg

Не обійшли інформаційні процеси і Віталія Кличка, який став героєм перших шпальт засобів масової інформації під знаком «зняття з президентських виборів» через недотримання політиком норми щодо постійного проживання в Україні. І ось ще одну сенсаційну новину поширили вітчизняні мас-медіа, а точніше сказати, розкопали попередні медичні таємниці боксера Віталія Кличка, які, хто знає, як можуть вплинути на подальшу долю спортсмена та політика.
Вперше, відкрито, тема хвороби Віталія Кличка підіймалася в червні 2011 року, коли суд німецького міста Ессена відхилив позов Віталія Кличка до місцевої газети «RoteFahne», яка повідомила про перебування боксера на обстеженні в Університетській клініці Ессена. Автор матеріалу стверджував, що Віталій Кличко проходить курс лікування в клініці нейрохірургії, яка є структурним підрозділом Університетської клініки з приводу хвороби Паркінсона, раніше діагнозтованою у нього керівником клініки професором Шурі.
У суді пан Шурі підтвердив перебування Віталія Кличка в клініці, але, за клопотанням адвокатів боксера, питання про діагноз було зняте, як таке, що представляє лікарську таємницю. До того ж, викликаний як свідок керівник клініки неврології професор Діннер також підтвердив, що він запрошувався професором Шурі для участі в консиліумі з приводу лікування Віталія Кличка та те, що він є експертом з хвороби Паркінсона.
Цікаво, що рішенням німецького суду, позов Віталія Кличка був відхилений. Мотивуючи своє рішення, суддя Хоффнер послався на практику європейського суду з прав людини, згідно якого для публічних особистостей і політиків межі поняття «особисте життя» та «персональна інформація» істотно розширюються. Рішення німецької Феміди констатувало, що дії газети «RoteFahne», яка опублікувала окремий факт з життя публічної людини не можуть бути кваліфіковані, як такі, що виходять за рамки закону.
Протягом 2011-2012 років іноземні мас-медіа, ще досить активно обговорювали фізичний стан Віталія Кличка, посилаючись на коментарі провідних медиків Ізраїлю, Німеччини, США. Так, завідуючий ізраїльським центром порушення рухових функцій та хвороби Паркінсона Йонатан Деген навіть рекомендував Віталію Кличку терміново завершити спортивну кар’єру. В інтерв’ю журналістам він зазначив: «Мені здається, що 40-років – це той прекрасний вік, коли Віталію вже небезпечно продовжувати заняття боксом. Він повинен негайно припинити бокс… Під час бою з Адамеком та на прес-конференції після бою, я як спеціаліст звернув увагу на рухи Віталія. Зауважте, він володів повною перевагою, але так і не зміг нанести жодного нокаутуючого акцентованого удару по беззахисному супротивникові. Йому було просто важко скоординувати своє тіло… Хтось говорить про погану ударну техніку Віталія, але я стверджую однозначно – це неврологія. Давайте згадаємо його прекрасні бої з Льюісом і Джонсоном – невже він розучився битися? Погляньте також на манеру мови Віталія, і порівняйте з записом прес-конференції перед боєм. Різниця в поведінці вельми значна… Я вивчав це питання достатньо довго, та можу зробити висновок, що після багатьох років, проведених на ринзі, у багатьох з’являються так звані транзисторні порушення, які можуть бути провісниками прогресуючої енцефалопатії…».
Тепер не дивною виглядає новина, що Віталій Кличко все ж таки прислухався до численних порад медиків та вже намагається домовитися про відстрочку бою з відстоювання титулу чемпіона миру за версією WBC, який має відбутися до кінця цього року. І чи відбудеться він взагалі, враховуючи серйозні розлади в здоров’ї боксера. Кличко усвідомлює, що напередодні виборів інформація про хворобу зіграє проти нього та розуміє і те, що подальше замовчування та невизнання хвороби, і як наслідок нелікування, врешті-решт може призвести до серйозних наслідків. Отож, Віталій Кличко наразі стоїть перед вибором, або лікуватися та цим визнати свої проблеми зі здоров’ям або дотягнути до виборів 2015 року та взяти в них участь. Що ж важливіше для Віталія, політика, чи власне здоров’я?
Дізнаємось незабаром.

Фонд «Відродження» створює механізм контролю за лідерами України

cj0ur 18.09.2013 в 06:49

Американський Фонд «Відрождення» протягом усього свого існування в Україні намагався проникнути в усі сфери суспільного та політичного життя столиці. Не шкодуючи грантових коштів Фонд активно підгодовував громадські організації та, різного роду, об’єднання. На знак своєї вдячності, наші співгромадяни поливали брудом Україну під час важливих подій, створювали мережі невдоволених будь-якою владою писак та протестувальників, гостроязиких крикунів та креативних блогерів. Все це у столиці укорінилось та вважається нормою коли за іноземний кошт купка невігласів ходить по місту з транспарантами.

tumblr_inline_mtaxakcc1A1rmtaze.jpg

Переконавшись у дієвості своїх методів Фонд «Відродження» спрямував зусилля на зміцнення своїх позицій в регіонах. Одним зі свіжих прикладів є оголошення 13 вересня нового грантового проекту «Демократизація, права людина та розвиток громадського суспільства в Україні».
Незважаючи на офіційні цілі, за задумом керівників «Відродження», проект має на меті створення механізму контролю органів місцевої влади з боку активістів громадських організацій, які, з іншого боку, залучатимуться до збору компрометуючої інформації на регіональному рівні.
Інформаційна підтримка та піар проекту покладено на міцні плечі директора програми «Засоби масової інформації» Фонду Віталія Замніуса. Останній, доречі, вже надав відповідні розпорядження своїм вірним «грантожерам» Валерію Іванову, Єгору Соболєву та деяким іншим, щодо підтримки цієї регіональної ініціативи. Звісно, за свої старання вони наприкінці року отримають свіжу порцію американського гранту.

Земельні загарбники із партії УДАР

cj0ur 18.09.2013 в 06:41

В столиці все частіше і частіше виникають земельні скандали із забудовниками і якщо раніше до цього були причетні тільки представники команди Черновецького, то зараз все більше і більше звучать прізвища опозиційних політиків, які також прикладають руку до дерибану київської землі.
Але найбільше мене як простого обивателя обурює те, що окремі з них намагаються виставити нас всіх «бидлом», яке не має ні права на землю, парки, зелені зони, а яке ще до того не має права відстоювати свою громадську позицію.

tumblr_inline_mtawzzdeZ31rmtaze.jpg

Не так давно в ЗМІ з’явилася інформація про те, що забудовник по вул. Серафімовича (м.Київ) ТОВ «Тельбін ІВА», яке пов’язують з народними депутатами України, членами фракції «УДАР» Валерієм Іщенко та Артуром Палатним, подав позовну заяву на активістів, які захищають сквер з матеріальною претензією на суму 500 тис. грн.
Вказані особи зрозумівши, що київська влада в цьому конфлікті все ж таки підтримає громадськість та простих киян, а не невдах бізнесменів, вирішили, як і в 90-і роки залякати активістів як не погрозами, так фінансовими зобов’язаннями (по-бандитськи поставити хлопців на лічильник).
Вражає бездушність, як цих опозиційних депутатів, які свідомо намагаються окрім того, що відібрати у людей останні зелені зони для власного збагачення, так і «страусиність» їх лідера Віталія Кличка, який сховавши свою голову, чи то у парламенті, чи то закордоном не бачить або не має бажання бачити, що у нього під боком витворяють ці горе депутати, один з яких є його кумом (А.Палатний).
Але знаючи, як В.Кличко відноситься до грошей, любить їх до нестями та рахує копієчку до копієчки, очевидно все це більш банально: Палатний з Іщенко просто йому пообіцяли долю від майбутнього торгівельного центру та й мабуть із згаданого судового позову. Кличку ж бідних «голодранців депутатів» за щось треба ж кормити!
І чомусь все більше хочеться порівняти і Кличка, і Палатного, і Іщенка з фашистсько-німецькими загарбниками, у яких нічого святого не було. Прийшли і відібрали все що могли: спочатку права і свободу, ну а потім найцінніше, що є у людини - це рідну землю та власне життя. При цьому, цілі та ідеї були у них теж благородні.
Так, і наші герої-депутати намагалися спочатку забрати землю, ну а тепер добралися і до того, що люди не мають права висловити свою позицію та захищати власну землю.  
Що буде далі? Почнете вивозити людей за місто і там проводити профілактичні бесіди, вибивати компенсацію за втрачену репутацію?! Чи просто розстрілювати, як фашисти?
На скільки всім відомо, у Артура Палатного на життєвому шляху такий вже етап був і мабуть тільки чиста випадковість спасла його від можливості сісти на тюремні нари ще в 90-і роки.
Але зараз депутатський значок та недоторканість відкриває йому шлях до безкарності та вбивств, які він вже почав скоювати.
Так, від руки А.Палатного вже загинув простий працівник закритого елітного клубу «Сенатор» (м.Переяслав-Хмельницький) А.Нечепуренко, де так люблять відпочивати Кличко, Палатний, Іщенко. Молодий хлопчина просто забагато узнав, за що був хладнокровно вбитий А.Палатним.     
СКІЛЬКИ ЩЕ ЗАГИНЕ ЛЮДЕЙ ВІД РУК ДЕПУТАТІВ ПАРТІЇ «УДАР» - ПАРТІЇ З ЕВРОПЕЙСЬКИМИ ЦІННОСТЯМИ??? ЧИ ВЖЕ ПОТРІБНО КАЗАТИ З ФАШИСТСЬКИМИ ЦІННОСТЯМИ!!!
Звісно можна привселюдно декларувати про відстоювання інтересів громадян, але коли справа доходить до більш приземленого, партія Кличка може тільки робити гучні заяви. Чому з керівництва партії ніхто не зробив заяву, що якщо громадськість проти забудови, то партія «УДАР» допоможе прибрати цей парк, насаджати нових дерев та взяти над ним шефство.
Ні «своя рубаха у Кличка завжди ближче до тіла»!
Не має у Вас Віталій Кличко ні людяності, ні совісті, ні політичної волі, ні відповідальності.

ЧЛЕНИ ВО «БАТЬКіВЩИНА» ПОШИРЮЮТЬ АНТИСЕМіТИЗМ (ВІДЕО)

cj0ur 17.09.2013 в 14:59

Антисемітизм широко поширений серед прихильників націоналістичних поглядів у цілому світі. В Україні для популяризації своєї діяльності антисемітську риторику експлуатують представники партії ВО «Свобода». Однак, останнім часом їм намагаються наслідувати вже окремі авторитетні особи з партії ВО «Батьківщина».

http://www.youtube.com/watch?v=HInjGd9wTOs

Зокрема, народний депутат України Ольга Сікора, член фракції даної опозиційної сили практикує відстоювати свою позицію дискримінуючи опонентів у зв’язку із їхньою приналежністю до іншої національності. Так, 11 вересня 2013 року на сесії Калуської міської ради при розгляді питання про виконання програми безкоштовної медицини  виникла суперечка між міським головою Ігорем Насаликом та О.Сікорою. Народний депутат апелювала виключно безпідставною критикою на адресу мера, заявивши: «Людина, яка має єврейську і мусульманську кров, одягає вишиту сорочку й скаче по церквах». Такий вислів не є випадковим. О.Сікора під час виборчої кампанії 2012 року також допускала антисемітські випади. Свідченням цього є публікації в підконтрольному їй тижневику «Західний вісник»: «євреї піаряться на постаті Степана Бандери», «не виключенням є той же мер міста І.Насалик, єврейське коріння матері якого вже ні для кого не є секретом», «коли Тягнибок робить якісь антисемітські заяви, то варто лише подивитись на символ партії – три складені пальці, які згідно єврейського талмуду є символом юдейського семисвічника».
Закономірно постає питання: «Чи не суперечить діяльність О.Сікори з порушенням принципів міжнаціональної толерантності партійній ідеології ВО «Батьківщина» і як оцінить її вислів А.Яценюк, який також у вишиванці ходить по церквах?».

Юлія Тимошенко вкрай стурбована падінням свого рейтингу

cj0ur 17.09.2013 в 01:47

Після того як шахрайська діяльність екс-прем’ерки Юлії Тимошенко стала відома українцям її політичний рейтинг почав неминуче гаснути.

tumblr_inline_mt8o9oO2Bl1rmtaze.jpg

Такий стан дуже дратує Юлію Володимирівну та збуджує до проведення бурної діяльності по запамороченню умів пересіченим громадянам. «Сонька золота ручка» звикла красиво організовувати та втілювати брудні політичні інтриги та маніпулювати масами.
Ось сподівається і чергового разу це зробити, використовуючи впливові Інтернет видання. Діє жіночка через своїх політичних гравців, котрі сподіваються знов отримати у найближчому майбутньому високі дивіденди під гаслами «Батьківщини».
Так, Олександр Турчинов не жаліє коштів для забруднення Інтернету піаром Тимошенко, котрий безпосередньо організовує бютівець Остап Семерак. Вони навіть у Вікіпедію вирішили залити трохи брехні про «досягнення» Тимошенко. Але від бруду дуже складно відмитися, тому хлопці дарма витрачають партійні кошти.

Артур Палатний втрачає своїх покровителів в СБУ

cj0ur 17.09.2013 в 01:41

Президент України провів чергові перестановки серед керівників департаментів та регіональних підрозділів СБ України.
Ймовірно для заступника голови партії «УДАР» Артура Палатного звільнення з посади начальника Головного слідчого управління СБУ генерал-лейтенанта Дерев’янка Івана Михайловича стало дуже неприємною несподіванкою.

tumblr_inline_mt8o25PP3I1rmtaze.jpg

Палатний тривалий час «прикормлював» Дерев’янка для того, щоб мати можливість безперешкодно вести свій протизаконний бізнес (підпільний гральний бізнес, проституція, торгівля людьми).
Неодноразово Іван Дерев’янко був помічений в клубі «Ріо», де як кажуть працівники цього закладу «гуляв на повну катушку» з дівчатами легкої поведінки цього клубу та дорогими спиртними напоями за рахунок Артура Палатного.
А, знаючи пристрасть дружини та доньки Дерев’янка до коштовних речей, Палатний частенько заводив його в елітні бутіки «Tiffany» та «Montblanc», які належать Віталію Кличку. Дружба з таким високопосадовцем в правоохоронних органах потребувала фінансових затрат.
Та й на бої братів Кличків закордон Іван Дерев’янко літав із завидною періодичністю, при цьому не витрачаючи й копійки власних коштів. Все, як кажуть, за рахунок спонсорів з партії «УДАР».
А скільки разів Палатний передавав Івану Дерев’янку грошей в конвертах (ні, вибачте, у портфелях!) в ресторані «VA BENE» та «Рибному ресторані» (навпроти будівлі СБУ на вулиці Володимирській, як раз, так щоб поважний генерал майже не відривався від виробництва).
В обмін на це, Дерев’янко, окрім того, що забезпечував Палатному уникнення проблем з податковою, міліцією, прокуратурою, він ще й надавав йому інформацію щодо проведення стосовно нього та його оточення правоохоронними органами оперативних заходів, порушення кримінальних справ, тобто фактично «зливав» секретну інформацію.
Але саме головне в тому, що Дерев’янко зіграв не останню роль в арешті та ув’язненні Юлії Тимошенко, про що знає більшість європейських політиків та посадовців.
А тепер, як то кажуть, виникає питання: а чи не за вказівкою Віталія Кличка та Артура Палатного Іван Дерев’янко так наполегливо проводив своє розслідування і всіма силами намагався посадити головного конкурента партії «УДАР» на парламентських виборах та Кличка – на президентських?
І чи знає Європа та друзі Віталія Кличка по опозиційному табору про таку тісну дружбу та співпрацю Артура Палатного з одним із ”головних катів” ув’язненої Юлії Тимошенко та опозиційних політиків?
Панове опозиціонери з «Батьківщини», запитайте у своїх «друзів» по опозиції: як вони можуть підтримувати контакти з такими особами, яких навіть Європа не хоче до себе пускати?   
Крім того, як нам стало відомо, на даний час тривають перевірки та документування наявності в діях співробітників прокуратури та податкової корупційних дій, вчинених ними з метою блокування розслідування незаконної діяльності клуба «РІО» та його власника Палатного.
Як запевнили нас наші джерела серед правоохоронців, якщо під час перевірки знайдуться «оборотні» в погонах, то їх негайно буде з позором звільнено з органів, а, за наявності підстав, вже стосовно них розпочнеться кримінальне провадження.
Сподіваємося, що в Артура Палатного більш не залишаться «оборотнів в погонах», які здатні за гроші продати не тільки своїх колег та друзів, але й честь і гідність. А в цих органах буде зрештою наведено порядок, який не дозволить йому здійснювати свої брудні, цинічно-кримінальні оборудки.
І Вам, пане Артуре, мабуть прийдеться все ж таки знизити свої апетити та розпочати займатися законним бізнесом, як це прийнято в Європі, за яку Ви і Ваш лідер Віталій Кличко постійно агітуєте.
Або ж готуйтесь змінити коштовний костюм від «Бріоні» та смачні делікатеси з вашого ресторану «Мандарин» на «зековську» робу та тюремну баланду.

Яценюк перебуває в цейтноті

cj0ur 17.09.2013 в 01:28

Чи чекаєте Ви на переговори Януковича з представниками ЄС, як чекає на них Яценюк? Мабуть важко знайти українця, на якого ця, без перебільшення доленосна, зустріч матиме миттєвий і кардинальний вплив. Окрім Яценюка, звичайно.

tumblr_inline_mt8ny1jtwe1rmtaze.jpg

Сеня потрапив у складну ситуацію, рішення якої більшою мірою залежить від згаданих переговорів. З європейцями Янукович планує обговорити можливість та умови звільнення Тимошенко. А для Яценюка фраза «звільнення Тимошенко» звучить як смертний вирок – погибель його кар’єри і крах його амбіцій. Принаймні, у найближчі сім років.
Яценюк добре розуміє, що звільнена Тимошенко посуне його з позиції лідера партії, керівника фракції і кандидата в президенти України. Тому до прийняття президентом рішення щодо Тимошенко Сеня опинився в підвішеному стані і зайняв вичікувальну позицію.
А відповідно у стані невизначеності залишились і його підлеглі з «Фронту Змін», які до цього часу не можуть знайти спільної мови зі старою командою «Батьківщини». Яценюк зупинив фінансування і дав їм вказівку заморозити будь-яку політичну активність.
У Сені є два варіанти розвитку ситуації і лише один план. Якщо Тимошенко залишається за ґратами, він дає відмашку на початок кампанії з висування себе в президенти. Якщо Тимошенко звільняють, тоді у Яценюка немає плану. Немає партії, немає перспективи. І тоді Сеня стає непрогнозованим і може продатися будь-якій політичній силі.
Чи не бажаєте Ви звільнення Тимошенко, як не бажає його Яценюк? Мабуть немає в Україні людини, яка більше за Яценюка хотіла б залишити Тимошенко за ґратами, як би парадоксально для когось це не виглядало. І тут пригадується висловлювання одного мого знайомого: «Гірше за розумних ворогів лише підступні друзі». З огляду на новітню політичну історію України, так і кортить через кому додати: «любі друзі».

В «УДАРі» розчаровані постійним проживанням Кличка за кордоном

cj0ur 17.09.2013 в 01:23

Головна новина, яка зараз обговорюється у штабі «УДАРу» це можливе недопущення Віталія Кличка до участі у президентських виборах 2015 року через невиконання норми щодо постійного проживання в Україні.

tumblr_inline_mt8nmeqoIQ1rmtaze.jpg

І дійсно, у Центральній виборчій комісії можуть з’явитися підстави для відмови у реєстрації кандидатом у Президенти лідера «УДАРу» через порушення політиком цензу осілості. Згідно норм Конституції України, Президентом може бути обраний громадянин України, що проживає в Україні протягом десяти, останніх перед днем виборів, років, а якщо підрахувати, з необхідних десяти років, Кличко проживав в Україні лише близько трьох-чотирьох. До речі, постійна відсутність Кличка в Україні вже сформувала у виборців думку, що він і не збирається балотуватися на посаду Президента, а лише бавиться грою в політику.
В той же час усі керівники «УДАРу» прийшли до висновку, що постійну відсутність Кличка в Україні необхідно терміново виправдовувати численними відрядженнями за кордон. Але логіка тут повністю відсутня. Скажіть, як людина може виїжджати у відрядження з України, коли вона сама та її сім’я офіційно мешкають у Гамбурзі та мають вид на проживання в Німеччині і сплачують там податки.
З юридичної точки зору, у Кличка немає жодного юридичного шансу бути зареєстрованим ЦВК. Для реєстрації політика необхідно буде змінити Конституцію, а Партія регіонів на це звісно не піде.  
У керівництві «УДАРу» розуміють, що у Кличка немає жодних шансів стати кандидатом в Президенти, й те, що політик не відповідає конституційній вимозі по кількості прожитого в Україні часу можна довести елементарно, через прикордонну та консульську служби, але зберігають мовчання.
Можливо, невдовзі ми почуємо офіційні виправдання Кличка щодо його довготривалої відсутності в Україні та чи будуть сприйняті виправдовування політика, який самостійно зареєструвався у ФРН як фізична особа, яка постійно там проживає, та самостійно прийняв рішення сплачувати податки зі своїх доходів в якості фізичної особи та в якості бізнесмена-власника фірми саме у Німеччині, а не в Україні.
Отож, «УДАР» терміново опрацьовує питання подальших дій у випадку відмови Кличку у реєстрації. Звісно, що в партії одного лідера це велика проблема, адже без Віталія і про партію можна забути. Розчаруванню немає меж, але факт є фактом, а тому «УДАРівцям» є сенс добре поміркувати щодо перспектив у 2015 році та формату співпраці з більш українськими кандидатами в Президенти. 

Гетьманчук хоче служити Послу США. Така в неї вдача – зраджувати…

cj0ur 17.09.2013 в 01:14

Українське громадсько-політичне суспільство вже почало відчувати відлуння процесу скорочення грантодавчими організаціями «донорської» допомоги, яка виділялася на проведення різноманітних акцій та заходів з популяризації т.зв. «громадянського суспільства», принаймні в тому його вигляді, який вигідний іноземним інвесторам.

tumblr_inline_mt8ngmeOR31rmtaze.jpg

Відповідно, з’явилися і перші «бігунки», які, знаючу про шалену конкуренцію на цьому ринку, спішать запевнити іноземних представників у своїй лояльності і корисності для їх інтересів. Принципова позиція Державного департаменту США, який виявив неефективність та марнотратство у розподіленні грантових коштів, змусило вітчизняних споживачів «донорської» допомоги звертатися до іншого відомства США – дипломатичної служби, яка також провидить аналогічні програми.
Звичайно ж, посол США Джеффрі Р. Пайєтт особа для багатьох вітчизняних громадських ділків недосяжна, а відповідно швидкого розвитку набуває схема посередництва, запропонована керівниками американських неприбуткових організацій, що працюють в Україні.
Зазначена схема не вирізняється новизною та знайома «грантоїдам» здавна (за такою самою відбувалося розподілення грантів МФ «Відродження» та іншими «донорами»), і полягає у наданні 25% «відкату» від отриманих коштів посереднику, який пролобіює інтереси зацікавленої організації.
Однією з перших свою вірність побігла продавати директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук. Як з’ясували під час незалежного аудиту представники американської сторони, за гучною назвою стоїть групка з 3-4 осіб, які вмудрялися споживати (завдяки лобістам у МФ «Відродження») шалені кошти – біля 250 тис. доларів США на рік. При цьому, результати їх дуже коштовних досліджень виявилися вельми туманними та неоднозначними, як і кваліфікація представників Інституту.
Однак, лобісти А.Гетьманчук в особі керівництва Національного демократичного інституту міжнародних відносин США запевнили, що то не є проблемою і шановний посол ДЖ.Р.Пайєтт не зможе їм відмовити. Звичайно ж при відповідному «стимулюванні» з боку А.Гетьманчук.
Зважаючи на кількість таких «грантоїдів», цікаво наскільки «гумовим» виявиться бюджет Посольства США та як вони пояснюватимуть міністерству закордонних справ США на що саме були витрачені кошти, коли справа дійде до чергового аудиту вже у їх структурі?

Немиря просить французьке громадянство для Шкіля і для себе

cj0ur 15.09.2013 в 19:21

Схоже, поки в опозиційних рядах йдуть внутрішні чвари щодо місця під сонцем, і кожен намагається відірвати ласий шмат пирога у вигляді ледь не золотих голосів майбутніх виборців, деякі опозиціонери намагаються вибити собі бонуси навіть не у європейському масштабі.

tumblr_inline_mt6b7klX9o1rmtaze.jpg

Так, нещодавно Григорій Немиря провів неформальну зустріч з представниками верхньої палати парламенту Франції. Очевидці стверджують, що серед ряду традиційних питань про звільнення Юлії Тимошенко, Немиря також лобіював питання щодо можливості надання громадянства колишньому народному депутату Андрію Шкілю і собі любимому.
До речі, на останніх парламентських виборах Шкіль не пройшов до парламенту за списками «Батьківщини» і втік до Чехії. Там він попросив політичного притулку, однак у травні місяці цього року розгляд його заяви було призупинено. Наразі, Шкіль знаходиться у Франції. Де він, знову ж таки, подав на розгляд до французького відомства з питань захисту біженців та осіб без громадянства документи з приводу отримання політичного притулку. А взагалі то, це єдиний «УНСОвець», який не потрапив за ґрати після подій 2002 року. То це лірика. А те, що Немиря пообіцяв, взагалі важко вкласти у голову! Заради позитивного вирішення питання, Немиря розповів французам, що він особисто сприятиме організації широкомасштабної інформаційної кампанії в Україні щодо «сирійського» питання. Зокрема, через можливості «Батьківщини» в українській медіа сфері він готовий провести масове інформаційне «бомбардування», направлене на формування громадської думки про необхідність організації нанесення по Сирії військового удару. Що на сьогоднішній день домагаються лише дві країни – США та Франція.
І хто ви після цього, пане Григорію?!

Дмитро Кисельов хоче звільнити злочинця?

cj0ur 15.09.2013 в 19:17

Часто-густо викликає занепокоєність взаємопов’язаність окремих вітчизняних політиканів-корупціонерів з російськими журналістами. Та, як у нас повелося, чим глибше копнути – тим більше можна відкопати брудних справ, які їх повязують.
Так, нещодавно, після ув’язнення за розтрату державного майна колишнього мера смт. Коктебель Олексія Булиги, один із провідних журналістів РФ Дмитро Кисельов взявся за справу його визволення з місць не дуже віддалених.

tumblr_inline_mt6b2iSRTO1rmtaze.jpg

Дивно, чому ж така стурбованість навколо українського правосуддя? Може росіяни не упевнені в справедливості нашої вітчизняної Феміди?
Та все насправді набагато простіше! Просто в часи коли проводили розслідування пан Кисельов, за підтримки ”колишньої влади”, зміг вдало викрутитися від участі у процесі, як співучасник. А на тепер намагається витягнути Булигу з-за грат тільки тому, що на той час, все накрадене державне майно «вельми поважні» чоловіки не встигли розділити порівну і Дмитру не перепала ласа доля смачного пирога. От і намагається він все таки її повернути, оскільки для таких оборутків було витрачено забагато зусиль… і грошей.
Сподіваємося, що наші правоохоронці таки не допустять того, аби комунальне майно і землі, щедро роздані Булигою, були повернуті державі та місцевій громаді.
Нагадаємо, що республіканська прокуратура веде ще чотири кримінальні провадження стосовно мера Коктебеля за перевищення службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки, що стосуються розпорядженням прибережними землями та їх незаконної забудови. Як повідомлялося раніше, 5 березня цього року Олексію Булизі було пред’явлено звинувачення у службовій недбалості. Слідчий відділ главку міліції Криму встановив причетність мера до незаконної передачі в оренду комунального майна.

Принцип об’єднання «Батьківщини» і «Фронту змін»: є гроші, - ти керівник, немає – йди геть!

cj0ur 15.09.2013 в 19:14

Люди, які спостерігаюсь за розвитком політичної ситуації в Україні, вже декілька місяців бачать процес набивання своїх гаманців керівниками партії «Батьківщина», який вони  називають об’єднанням партії з «Фронтом змін». Ще цікавіші події відбуваються у центральному офісі партії.

tumblr_inline_mt6awzgWJO1rmtaze.jpg

Однак повернемось у регіони. Ганебний і побудований на «відкатах» «об’єднавчий процес»  крокує Україною.
Для прикладу, у Чернівецькому регіоні набуває нового розмаху давнішня неприязнь народного депутата України від «Батьківщини» Максима Бурбаки, який раніше очолював партійний осередок «Фронту змін», та керівника осередку «Батьківщини» Івана Мунтяна. Причина їх постійного конфлікту є добре відомою усім – це конкуренція за «місцем під сонцем», тобто під Яценюком і компанією. Звісно ж, боротьба відбувається за посаду керівника регіонального осередку.
Бурбак, маючи відповідні контакти, через довірену особу Арсенія Петровича Яценюка, народного депутата України Андрія Пишного намагається усунуту Івана Мунтяна із займаної посади, надаючи керівництву «Батьківщини» неправдиву інформацію про останнього та звинувачуючи його у зраді партії та особисто Юлії Тимошенко.
 У свою чергу, Мунтян, будучи на доброму рахунку у Олександра Турчинова, збирає інформацію про діяльність Бурбака в інтересах ніби то провладних сил та інших «брудних» дій «фронтовиків».
Аналогічні протистояння відбуваються у Хмельницькій області. Валерій Лесков, для окозамилювання і підняття власного рейтингу перед керівництвом центрального офісу партії, доповів їм про проведення колосальної роботи з керівниками регіональних осередків  ВО «Свободи» та «УДАРУ» в питанні підтримки ініціативи представників ВО «Батьківщина» щодо прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України». Водночас, зі слів голови обласної організації ВО «Свобода», народного депутата України Ігоря Сабія, будь-яких дій з даного приводу Лесковим  спільно з представниками «Свободи» не проводилось, а доповідь Лєскова є ніщо інше, як фальш і «очковтирання» з метою заробітку політичних дивідендів і виправдання фінансових витрат на роботу осередку.
От таке воно дивне і незрозуміле для пересічного громадянина «об’єднання». Свій до свого по своє. Інтереси ж простих людей політики від опозиції згадають саме в переддень виборів.

Рейтинг Віктора Януковича почав зростати?

cj0ur 15.09.2013 в 19:09

Соціологічна компанія «R&B Group» відзначає різкий підйом рейтингу Президента України після прийняття законів про євроінтеграцію
На фоні постійної критики так званими «опозиціонерами» діяльності Президента України, та розповідей про його бездіяльність, метою яких є ні що інше, як банальне заниження рейтингу Гаранта, шляхом створення негативного іміджу в масах, на сьогоднішній день можна констатувати той факт, що рейтинги впали якраз у опозиції, а у В.Януковича рейтинг серед населення якраз таки виріс. І цей факт констатує не хто-небудь, а авторитетна соціологічна компанія «R&B Group».

tumblr_inline_mt6ascmpyD1rmtaze.jpg

Звичайно ж читачі можуть сказати, що це черговий заказний і в свою чергу фальшивий рейтинг. Я не згідний. Соціологічна компанія «R&B Group» досить авторитетний і серйозний гравець на вітчизняному ринку, який зробив собі ім’я якраз професійними, реальними і чесними дослідженнями. Research & Branding Group – це не одна фірмочка, а група компаній в галузі досліджень ринку і рекламної діяльності, яка спеціалізуємося на проведенні всіх видів маркетингових і соціологічних досліджень, брендінгу (створення брендів, елементів бренду, стратегій просування і т.д.) і рекламі. При цьому компанія налічує більше 15 років успішної роботи на дослідницькому ринку України .
Але вернемося до рейтингу Президента України. Після проведення чергових досліджень керівник «R&B Group» Є.Копатько відзначив, що після підписання нещодавніх євроінтеграційних законів, які наблизять Україну до підписання угоди про асоціацію з ЄС рейтинг В.Януковича значно виріс і він може реально розраховувати на підтримку саме молодих виборців з центральних регіонів України. 

{ 1 Комментариев }

Наливайченко оголосив війну Комуністичній партії України

cj0ur 13.09.2013 в 19:07

Напередодні підписання Угоди про асоціацію з ЄС в Вільнюсі у листопаді поточного року, в Українському парламенті набирає обертів чергове протистояння між політичними силами, які розходяться в поглядах щодо Евроінтеграції.

tumblr_inline_mt2m6oC6it1rmtaze.jpg

Так, цього разу черговий конфлікт виник між представником фракції «УДАР» В.Наливайченком та Комуністичною партією України, який намагається звинуватити останніх у незаконному зібранні громадян з приводу проведення Всеукраїнського референдуму, за народною ініціативою, відносно вступу України до Митного союзу з Російською Федерацією, Білорусією та Казахстаном.
З цього приводу В.Наливайченко провів зустрічі з керівниками опозиційних громадських організацій з приводу підготовки та висунення до Генеральної прокуратури України вимог стосовно притягнення до кримінальної відповідальності лідерів та функціонерів КПУ за невиконання рішення Окружного адміністративного суду м. Києва щодо заборони проведення громадських зборів на підтримку проведення вище вказаного референдуму.
В свою чергу КПУ планує надати широкого розголосу розслідуванню, яке ними було ініційоване щодо шпигунської діяльності В.Наливайченка на користь спецслужб іноземних держав в тому числі США.
Як не дивно, але на мою думку участь парламентських політичних сил в таких заходах знижує політичний відсотковий рівень серед населення України та шкодить іміджу на міжнародній арені. 

В Україні розпочав працювати перший біогазовий завод

cj0ur 13.09.2013 в 18:49

У селі Копанки Калуського району компанія з данськими інвестиціями «Даноша», яка на сьогоднішній день є одним з найбільших свиногосподарств в Україні, ввела в експлуатацію біогазовий завод.

На об’єкті щодня перероблятиметься 400 тонн відходів свинокомплексу. В результаті чого господарники будуть отримувати в середньому 4 млн. куб. м. газу, 10 млн. кВт/год. теплової енергії та 9,5 млн. кВт/год. електроенергії упродовж року.

tumblr_inline_mt2m1i40uq1rmtaze.jpg

«Відходи з ферми змішуватимуться з іншими: соломою, зіпсованим зерном, - розповідає про технологічні процеси майстер цеху біогазу Іван Кальковець. – Це як біомаса піддаватиметься ферментації. Внаслідок чого метанотворчі бактерії «поїдатимуть біомасу» і вироблятимуть біогаз».

Процес відбуватиметься за відсутності кисню і при температурі плюс 39 градусів. Під час ферментації знищуватимуться патогенні мікроорганізми.

Серед інших переваг біогазового виробництва – зведення до мінімуму запаху відходів тваринництва, оптимізація їх використання у якості цінного добрива, зменшення впливу на навколишнє середовище за рахунок обмеження викидів парникових газів.

«Дана біогазова установка дасть можливість забезпечувати компанію електричною та тепловою енергією, - зазначає перший заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Ємчук. – Із введенням в дію заводу вирішується також проблема утилізації відходів тваринництва.  Відпрацьовані після газової установки відходи у вигляді торфу поступатимуть на поля, що дасть можливість підживити землі, які потребують органіки».

З роботою біогазового заводу ознайомився, перебуваючи на Івано-Франківщині, Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. На думку високопосадовця, відкриття виробництва вирішуватиме, в першу чергу‚ екологічні проблеми та сприятиме впровадженню альтернативних джерел енергії.

«Лише ця установка дасть можливість економити біля 1,5 мільйонів кубічних метрів газу на рік, - наголосив Олег Проскуряков. – Якщо ми такі проекти будемо запроваджувати на всіх тваринницьких комплексах і помножимо ці півтора мільйона на кількість комплексів, зможемо досить багато зекономити на газі. А це зараз одне з пріоритетних завдань, яке ставить перед нами Президент».

У подальших планах компанії «Даноша» - відкриття на Івано-Франківщині ще трьох біогазових заводів. Перший з них господарники розраховують запустити в дію у 2015 році. Він працюватиме у с. Тустань Галицького району.

Довідково: ТзОВ «Даноша» має виробничі потужності у селах Копанки, Лука, Вилки Калуського району, Тустань, Лани Галицького району. Утримують 125 тисяч голів свиней