cj0ur 13.02.2014 в 07:48


«УДАР» продукує байки для Майдану


tumblr_inline_n0x5b33qyJ1rmtaze.jpg

В «УДАРі» з затятою наполегливістю продукують чергові байки для Майдану – не повірили одній, одразу починають «травити» іншу. Після того, як не вдалося вибух у Будинку профспілок «легендувати» під байку про раптовий вибух коробки з написом «Ліки», в хід пішли «страшилки» про спецслужби.
Наразі «УДАР» серед членів загонів Самооборони Євромайдану активно поширює інформацію про те, що до вибуху у Будинку профспілок 6 лютого причетні вітчизняні спецслужби, які намагалися провести спецоперацію по звільненню державних установ. Мовляв, «силовики» навмисно інсценізували терористичну загрозу для активізації режиму Антитерористичної операції, під час якої санкціонується застосування підрозділів спецпризначення.
«Страшилка» розрахована на «непосвячених» у те, що у Будинку профспілок за американські гроші відкрито вибухову лабораторію, оснащену за останнім словом техніки, де проводяться «піротехнічні» експерименти. А вибух стався через необережне поводження з вибухонебезпечними речовинами.
За законами жанру кожна байка обов’язково має мораль, проте байки «УДАРу» стають дедалі аморальнішими, адже в результаті даного інциденту постраждали двоє молодих хлопців. Хто буде відповідати за те, що відбувається?
На догоду власним політичним амбіціям «герої» штучно затягують можливість зробити певні стабілізаційні кроки для зняття напруги в країні – відпустити затриманих та нормалізувати роботу держустанов, нівелюючи своїми діями закон про амністію, «легендуючи» їх під «диверсійні атаки» спецслужб та мобілізуючись під шумок у загони Самооборони.

Іван Ватрів, ”Громадський журналістРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0