cj0ur 13.02.2014 в 07:35


«Правий Сектор» нагадує глист


tumblr_inline_n0x50nxu0t1rmtaze.jpg

Екстремістське неформальне угруповання «Правий Сектор» розпочало перші кроки направленні на розподіл своїх регіональних груп. З оточення радикалів стало відомо про розкол окремих поглядів керівників цієї організації, який вони вирішили приховати під т.зв. «політизацією структури» та розпочали розділ діяльності структури на політичний та силовий блок.
Політичний блок формуватиме  вимоги, вестиме переговори і в подальшому має намір зареєструватись як політична партія. Силовий блок відповідатиме за фізичний захист політичного блоку та прийняття участі у сутичках з правоохоронцями.
Пробну версію свого розподілу вони вирішили провести у західних регіонах України, звідки на їх думку і розпочнеться розмноження «зарази - Правий Сектор».    
Такий спосіб «розмноження» дуже схожий на глистів, і та і ця зараза множаться шляхом ділення. «Секторівці» виділяють бойовиків від політиків, але яка може бути політика у озброєних фашистів, яких навіть пересічні майданцівці бояться. Своєрідне майданівське «СС».
В Україні вже був досвід подібної трансформації. В 2004 році під час «Помаранчевої революції» радикальне крило опозиції було представлене організацією «Пора». Потім вона розділилася на червону і жовту «Пору», остання і була зареєстрована як політична партія.
До Верховної ради України із двох спроб потрапив лише один представник «Пори». В кінцевому результаті партія зникла.

Іван Ватрів, ”Громадський журналістРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1
глисты такие глисты