cj0ur 13.02.2014 в 07:20


Порошенко думає, що «намайданив» на Прем’єрство


tumblr_inline_n0x49pPxaC1rmtaze.jpg

Останнім часом, заручившись підтримкою дядьки «Сема», Петро Порошенко все частіше з’являється на шпальтах та екранах іноземних ЗМІ у колі європейських політиків та за ініціативи Штатів навіть встиг прийняти участь у швейцарському економічному форумі у Давосі.
У себе на Батьківщині Петро Олексійович також розпочав  масовану популяризацію себе рідненького з використанням підконтрольних мас-медіа. «5-й» канал, який ні коли не жалівся на відсутність в ефірі свого боса, ще більше замайорів обличчям політика-бізнесмена. Складається враження, що невдовзі Порошенко буде бажати на добраніч з екранів телевізорів та зранку будити державним гімном у власному виконанні.
Та диму без вогню не буває. Серед свого оточення Порошенко повідомив про очікування найближчим часом зустрічі з Президентом України, нібито, для отримання пропозиції зайняти посаду Прем’єр-міністра. Отож, Петро Олексійович цілковито впевнений, що він «намайданив» на Прем’єрство. Ну, як буде на ділі, невдовзі дізнаємося.
До цього, Порошенко всерйоз займався своєю президентською кампанією. Мабуть, пізніше американські ляльководи реально оцінили шанси Порошенка на Президентство та надали йому іншу установку. Установку на Прем’єрство.

Іван Ватрів, ”Громадський журналістРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0