cj0ur 02.02.2014 в 05:26


Майдан викрив чергового крадія


tumblr_inline_n0cm9g7ICE1rmtaze.jpg

Мародерство продовжується. Цього разу нечистим на руку виявився не хто-небудь, а сам комендант всея Майдану – Андрій Парубій. Спіймала «на гарячому» злочинця «Свободівська» молодіжка. Предметом злочину виявився бронежилет, який Парубій придбав за «казенний» рахунок.
Все б нічого, якби «бронік» не був люб’язно презентований його колезі Лесі Оробець. Звісно, як чоловіка, Парубія зрозуміти можна, але як розпорядника ввірених коштів – ні! Зарплата народного обранця дозволяє робити подарунки за власні заощадження, та пані Леся й сама може дозволити собі таку дрібничку як «бронік», заради власної ж безпеки?! Мабуть, далися взнаки «издержки» професії – звикли отримувати все на халяву! Згубна звичка переважної більшості «слуг народу», які, діставшись до «кормушки» ВР, «борються» за народ на його ж гроші! Так і на Майдані, адже збір коштів на потреби Майдану триває, чому б не скористатися – мародери?!
Погодьтеся, такий факт нецільового використання грошей з «общака», в той час як кожна копійка на рахунку, не може не обурювати. Коштів катастрофічно не вистачає на речі першої необхідності. Один обігрів чого вартує, а народні обранці знову за свої привілеї згадали…
Доречі, на Майдані не вперше помічають, що Парубій розпоряджається ввіреними коштами на власний розсуд, розуміється заради власного збагачення. Останнім часом чимало питань виникає навколо коштів, які виділялись йому на закупівлю воєнізованого одягу, ліхтарів тощо. Воно й дивно, адже суворої звітності ніхто не веде, а чесність схоже не в ходу?!
Такий от Парубій «парубок моторний і хлопець хоч куди козак», ласий до легкої наживи та людських грошей двічі комендант всея Майдану, недарма ж він так рвався на цю посаду, маючи аналогічний досвід 2004 року…  

Іван Ватрів, ”Громадський журналістРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0