cj0ur 02.02.2014 в 05:20


ТРАГЕДІЯ Булатова – постановка Петра Порошенка


tumblr_inline_n0cl7jz7QW1rmtaze.jpg

До нападу на лідера автомайдану Дмитра Булатова причетна опозиція. Таку думку висловив лідер компартії Петро Симоненко. На переконання політика, все це було організовано для створення чергового інформаційного приводу, який мав сколихнути населення України та стати черговою хвилею для «Євромайдану».
Крім слів політика, цей факт підтверджується широким розголосом інформації про побиття Булатова, головними рупорами якого виступає «5 канал» та його власник Петро Порошекно. Пан Порошенко проявляє надмірну зацікавленість та «турботу» до цієї справи і використовує її для особистого піару.
Проте, залишається питанням, чому він так не турбувався про інших постраждали – журналістку Тетяну Чорновол та інших потерпілих? Чому основним винуватцем цих подій «режесура» намагається вистави російськомовних хлопців? Мабуть, тому, що це гра з високими ставками. З одного боку Америка і Порошенко, з іншого Росія і … Медведчук.  Згадайте, хто став першою жертвою автомайданівців – пан Медведчук, хто постійно лунає в їхніх заявах, як винуватець всіх бід України – знову він. А Петро Порошенко дуже розлючений перепонами, які Росія ставить перед його бізнесом і знайшов допомогу у американських друзів. Але все має свою ціну і вдається Порошенко до ганебних вчинків для відпрацювання отриманих від Штатів грошей.  
Наступним слід очікувати  заяву Булатова про можливу помсту Медведчука з використанням працівників спецслужб Росії, яку активно розкручуватиме Порошенко на своїм каналі «чесних новин».
Хоча, якщо врахувати давнішню «дружбу» цих поважних панів, вірніше неприховану ненависть, то версія «Порошенко-Медведчук-Булатов» повинні обов’язково зацікавити слідство.

Іван Ватрів, ”Громадський журналістРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0