cj0ur 01.02.2014 в 05:43


Нардеп Парубій гуртує екстремістів


tumblr_inline_n0as6nkPrL1rmtaze.jpg

Чим більше проходить часу від початку переговорів лідерів опозиції з владою, тим складніші стають відносини між Арсенієм Яценюком та Віталієм Кличком, що врешті-решт призводить до розколу у політичних поглядах «Батьківщини» та «УДАРу». Особливої напруги між опозиціонерами додало прийняття парламентом закону про амністію, який «бютівці» та «ударівці» трактують по-різному.
Як повідомили джерела в «Батьківщині», Арсеній Яценюк, хоч і незадоволений провладним законопроектом проте, надав вказівку народним депутатам Степану Кубіву та Миколі Мартиненку в терміновому порядку зняти реакцію мітингувальників «Євромайдану» щодо ухваленого закону про амністію. Цікавим виявилось те, що Степан Кубів, переговоривши з мешканцями близько 15 наметів, констатував, що 65-70% протестуючих, аби звільнити арештованих побратимів, готові підтримати прохання опозиції виконати умови закону про амністію й звільнити адмінбудівлі та проїзні частини, передбачені законопроектом.
Однак, непотрібно забувати про інші 30%, до яких, в основному, входять радикально налаштовані екстремісти, які демонструють свою непоступливість у переговорах з владою. Що цікаво, за словами того ж самого Кубіва – заступник лідера «УДАРу» Андрій Парубій, демонструючи свою неадекватну поведінку, продовжує підтримувати  екстремістів та підбурює людей до радикальних дій й повного повалення діючої влади.
До чого приведуть такі заклики невгамовного Парубія відомо всім - «Батьківщина» відхреститься від «УДАРу», вибори президента відбудуться наступного року, Андрій Володимирович прикрившись депутатською недоторканістю сховається за кордоном, а ось люди, які поведуться в нього на поводу будуть покалічені та сядуть до в’язниці. Невже  варті такі людські жертви, аби задовольнити свої нескінченні владні забаганки.

Іван Ватрів, ”Громадський журналістРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0