cj0ur 24.09.2013 в 03:20


В «Батьківщині» виганяють всіх ветеранів, які створювали БЮТ


На закритому засідання політбюро «Батьківщини» було прийнято рішення про продовження тотальних чисток та виключення з лав партії осіб, які її створювали всередині 90-х та вважаються палкими прихильниками Юлії Тимошенко.

tumblr_inline_mtls3zocpn1rmtaze.jpg

Першими під звільнення потрапити керівники Запорізької, Полтавської, Хмельницької та Миколаївської обласних організацій «Батьківщина», які вважалися головним оплотом підтримки Тимошенко в партії та висловлювали свою стурбованість «реформаторськими» процесами Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова.
Наступним бар’єром, який планує прибрати з своєї дороги, новоспечений керівник партії Яценюк, стали керівники Київського міського та Львівського обласного осередків «Батьківщини» Юрій Одарченко з Романом Іликом.
Добре відомо, що Роман Ілик вже давно попав у немилість майже до всіх теперішніх керівників партії, особливо до нового куратора області Сергія Власенка та начальника кадрового відділу партії Сергія Пашинського, які вже майже рік намагаються звільнити Ілика з посади.
Ситуація з  Юрієм Одарченко дещо інша, особа, яка тривалий час входила до найближчого оточення леді «Ю» має певні зв’язки і намагається заручившись підтримкою Олександра Турчинова всидіти на місці.
За внутрішньою інформацією з лав «Батьківщини», Турчинов сам не проти залишити Одарченка  на посаді керівника столичної «Батьківщини», але постать останнього дуже хвилює Арсенія Петровича та його нових помічників, які вважають, що Одарченко зможе доповісти Юлії Тимошенко про їх безглузді діяння.
Не враховує пан Яценюк, що «злиття» виборів та розвал партії не сховаєш і рано чи пізно за це прийдеться відповідати не перед Юлією Тимошенко, а перед виборцями, які йому повірили.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0