cj0ur 24.09.2013 в 03:16


«Фронт змін» готує нову публікацію «Гроші Тягнибока – 4»?


Політичні амбіції лідерів вітчизняної недооб’єднаної опозиції, які поступово зростають з наближенням президентських виборів, створюють умови, при яких все частіше у інформаційному просторі нашої країни з’являються публікації з найпотаємнішими фактами із, прихованого від загалу, життя, трьох умовних товаришів по позиції до влади.

tumblr_inline_mtls0iQAlc1rmtaze.jpg

Таким чином, у світ вийшла трилогія статей під назвою «Гроші Тягнибока», в яких, ґрунтуючись на матеріали, отримані в рамках журналістського розслідування, висвітлено дослідження щодо походження грошей у партії «Свобода» та впливу цих джерел фінансування на політику і поведінку її керівництва.
В зазначених публікаціях доволі логічно і детально розписані спільні бізнес-проекти підопічних націоналістів Тягнибока, на диво, з «ненависними» їм комуністами, тісні взаємовідносини «хлопців у вишиванках» з відомими у кримінальному світі Галичини постатями, які ледве не контролюють всю діяльність патріотичної «Свободи» та займають провідні посади в партії.
Безумовно, що дані журналістські дослідження негативно вразили самого патріотичного політика – Олега Тягнибока, якому, як виявилося, все ж таки є, що скривати від своїх виборців, оскільки після появи на світ матеріалів про фінансову складову його «Свободи», він одразу почав активно шукати винних у оприлюдненні цієї істини.
Зібравшись з думками, заплямований лідер націоналістів звинуватив у зазначеній дискредитації свого колегу по опозиції – Арсенія Яценюка, який, за словами Тягнибока, через львівський «Фронт Змін» намагається усунути його з політичної арени напередодні початку президентської виборчої кампанії. Мабуть, недаремно лідер «Свободи» влаштував розбори з Арсенієм Петровичем, адже хто як не корінні львівські «фронтовики» можуть володіти досконалою інформацією про перипетії «свободівців» з місцевим кримінальними авторитетами. Та скандальний візит розлюченого Тягнибока, не справив належного враження на Яценюка, вірні «партійці-фронтовики» якого вже вивчають матеріали для оприлюднення чергового бестселеру, основаного на реальних подіях – «Гроші Тягнибока - 4». Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0