cj0ur 24.09.2013 в 03:11


Народні депутати вчинили диверсію проти України


Навесні цього року опозиційні депутати були здивовані і схвильовані відсутністю людей на їхніх масових акціях. Нібито є багато українців, які незадоволені своїм життям, а на мітинги приходять одиниці. Та й ті здебільшого за гроші. «В чому ж причина?» - ламали собі голови нардепи. А виявляється, причина в них самих. В тому, що депутати нічого не роблять для держави, і народ це відчуває, і чомусь ще стримано на це реагує.

tumblr_inline_mtlrkg4O6G1rmtaze.jpg

Коли в Україні та світі непроста економічна ситуація, коли по всіх фронтах тисне Росія, коли вже не перший рік правдами і неправдами утримують гривню, народні депутати дозволяють собі нічого не робити. А 20 вересня нардепи створили нову сенсацію – вони зірвали пленарне засідання тим, що банально не вийшли на робочі місця. Голова Верховної Ради Рибак нарахував лише 170 депутатів з 450. Можете уявити собі, що у вашій фірмі чи на вашому підприємстві на роботу просто так не вийшла третина працівників? На голову не налазить.
Що це вчинили депутати? Саботаж? Диверсію проти України і українського народу? Чи їм просто байдуже до нас! Що вони зробили за останній рік, окрім блокування трибуни, бійок, мітингів, взаємних образ і словоблуддя на одній чи іншій «Свободі слова»? Що конкретного ви, депутати, зробили для кожного з нас за 9 місяців? Нічого! Нічогісінько!
І за це «нічого», за це дармоїдство вони отримують чималі гроші. Середня зарплата нардепа складає близько 18 тисяч гривень на місяць. Звичайний пенсіонер за рік стільки не отримує. Річне ж обслуговування одного депутата (за підрахунками колег з газети «День») з преміями, матеріальною допомогою і т.п. обходиться українським платникам податків більш ніж у 800 тисяч (!!!) гривень. Чи готові ви за 800 тис. на рік поблокувати трибуну, постовбичити в залі парламенту, покричати у мікрофони, маючи на додачу до цього безкоштовне житло, службову автівку з водієм, безкоштовний зв’язок, безкоштовне лікування, безкоштовний проїзд і відпочинок у найкращих здравницях країни і багато чого іншого?
Але ж не для цього ми їх обирали. Не для цього один одному доказували, що Тягнибок кращий за Кличка, а Турчинов гірший за Томенка. Не за ради того сварилися з друзями і рідними, щоб депутати відверто плювали на наш вибір і на нашу довіру.
Проглянув на сайті Верховної Ради статистику відвідування депутатами першого пленарного тижня. Це були чотири робочі дні з 3 по 6 вересня. Хочете знати своїх героїв? Знайомі вам прізвища депутатів Кужель, Москаль, Жванія, Порошенко? Ці люди жодного разу не з’явилися на роботі в парламенті. Кличко з 4-х днів прогуляв три.
А проаналізувавши весь список, ще раз знайшов підтвердження відповіді на питання, чому народ не підтримує акції опозиції – левова частина прогульників це депутати опозиціонери. Вони готові перегризти один одному глотки, готові вкладати шалені гроші у проведення мітингів і на рекламу, але для країни вони нічого не хочуть робити.
Останнім часом часто запитують, чи вийде найближчим часом народ на мітинги? Думаю, що вийде. Але його вже не будуть виводити депутати – народ вийде сам. З протестом проти депутатів-нероб і дармоїдів. Пригадується слоган з однієї з передвиборчих кампаній: «Вона працює. Вона – це Україна». Кожен з нас знає, як важко заробляється кожна гривня. Україна дійсно працює, але в цьому аспекті опозиція не має жодного стосунку до України.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0