cj0ur 23.09.2013 в 03:04


Наталя Лігачова і Вікторія Сюмар страждають від зменшення замовних статей


Кожен намагається заробляти як він вміє, але окремі особистості ладні продати не лише свою совість а і своїх близьких. Так і славиться вітчизняна журналістика, яка, в своїй більшості, не працює заради висвітлення правди та прозорості, а намагається отримати прибутки за ту інформацію, яка цікавить лише її замовників.

tumblr_inline_mtjw6oRxo11rmtaze.jpg

Та все в цьому світі не минає безкарно. Вельмишановні «медіа-експерти» Н.Лігачова та В.Сюмар вже настільки опозорилися на лоні вітчизняних ЗМІ розповсюдженням замовних та проплачених матеріалів, що до них перестали звертатися навіть самі замовники таких матеріалів. У чому ж річ?
Відповідь доволі проста – навіщо платити особі за публікації, в які вже ніхто не вірить!? От і маються тепер пані Лігачова та пані Сюмар, яких залишила не тільки слава вільних та правдивих журналістів, а і приток брудних коштів.
Сподіваємось врешті-решт на теренах незалежної України колись таки відновиться справедлива та прозора журналістика і остаточно виродяться такі «прозорі» журналісти, як герої нашої статті Лігачова та Сюмар!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0