cj0ur 23.09.2013 в 02:55


«УДАРівець» Палатний документує Яценюка


З наближенням виборчих перегонів 2015 року політики намагаються якнайбільше назбирати компромату на майбутніх можливих опонентів на посаду Глави Держави, не шкодуючи на це ніяких грошей. В ціні різнопланова інформація, починаючи від особистого життя, закінчуючи нерозголошеними фінансовими та політичними угодами «досліджуваних».

tumblr_inline_mtjvyshhRM1rmtaze.jpg

Для збору даних, які в подальшому можна вдало використати з метою компрометації конкурента використовують навіть соціальні мережі, не кажучи вже про спеціально найнятих професіоналів в цій справі.
Але в даному випадку мова піде не про професіонала або хакера, а про депутата від фракції політичної партії «УДАР» Артура Палатного, який був причетний до кримінального світу Києва 90-их років й прославився саме тим, що свого часу привів юних спортсменів Кличків в бригаду вбитого у 2005 році кримінального авторитета «Рибки» (Віктора Рибалко).
Артур Палатний, який й після 90-их вдало використовує свої зв’язки в столичному кримінальному середовищі, яке звичайно не змогла обійти багатомільйонна грошова тематика, повідомив лідера «УДАРу» про те, що Арсеній Петрович Яценюк досяг конфіденційних домовленостей з керівниками ПАТ «Діамантбанк», головний офіс якого знаходиться в центрі столиці на Контрактовій площі, щодо відновлення співпраці в сфері використання рахунків банку для фінансування діяльності виборчих перегонів Арсенія Петровича протягом 2013-2015 років. Крім того, за домовленістю, керівництвом банку нібито навіть буде зарезервовано готівку у розмірі 200 млн. гривень для можливості її використання главою фракції «Батьківщини».
До речі, не афішованими хазяями банку є скандально відомий бізнесмен та в минулому політик, організатор «отруйної вечері Ющенка» Давид Жванія та головний постачальник «тушок» з надр «Батьківщини», нардеп Микола Мартиненко.
Віталій Кличко помудрувавши з іншими керманичами «УДАРу», надав вказівку, про всяк випадок, підключити до документування таких дій  Арсенія Яценюка, колишнього голову СБУ Валентина Наливайченка. А як можна здогадуватися, колишній очільник спецслужби, для досягненя цілі, використає усі методи своїх «спеців» аби задокументувати опозиціонера-одноосібника в його грошових угодах поза спинами однопартійців. Тож, можна гадати, що зібрані компрматеріали стосовно Арсенія Петровича, лідер «УДАРу» зможе використати при будь-якій вдалій нагоді.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0