cj0ur 23.09.2013 в 02:50


Яценюк звинуватив Турчинова у розвалі «Батьківщини»


Голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк вирішив негайно зайнятися дисципліною низки народних обранців, які починають систематично ігнорувати фракційні та парламентські засідання, що є «неприпустимим» явищем для авангарду вітчизняної опозиції.

tumblr_inline_mtjvvzEOyJ1rmtaze.jpg

Розлючений таким нахабством з боку партійців, Арсеній Петрович висловив Олександру Турчинову своє невдоволення відповідною поведінкою парламентарів, вказавши на їх розбещеності, що є наслідком безвідповідального ставлення партійного керівництва до забезпечення належної внутрішньої дисципліни.
Беручи цю ситуацію під свій власний контроль, Яценюк хоче найближчим часом провести спеціальне засідання фракції «Батьківщина», під час якої «толерантно» нагадати нардепам-порушникам про їх зобов’язання перед партією та звернути увагу на можливість застосування відповідних санкцій, оскільки порушення дисципліни – це крок до розвалу. Тим більше, що у «Батьківщині» і без цього вистачає проблем, які непогано справляються з її руйнацією.
А пану Яценюку, враховуючи йог непомірне бажання стати Главою держави у 2015 році, необхідна цілісна, хоч і формально, «Батьківщина».Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0