cj0ur 23.09.2013 в 02:39


Тягнибок дав вказівку зібрати все про хасидів в Умані та їх дискредитувати


Невже така ненависть до євреїв маячить у голові керманича «Свободи» Олега Тягнибоки, що він не в змозі вгамувати свої  антисемітські амбіції. Не зупинило псевдо арійця, а можливо й роздратувало, нещодавнє послання парламенту Ізраїлю до Європарлементу, в якому депутати висловили занепокоєння діяльністю української партії «Свобода».

tumblr_inline_mtjvs4hn791rmtaze.jpg

Нагадаймо, що ізраїльські парламентарі в посланні дали чітке визначення українській «Свободі», назвавши її неонацистською партією. Депутати Кнесету відмітили, що представники «Свободи» у своїх публічних виступах припускаються погроз та образ на адресу євреїв, росіян, представників інших національностей та «надихаються нацистськими попередниками, відверто прославляючи вбивць».
Втім, невгамовний антисеміт в черговий раз намагається дошкулити ненависним «жидам» та готує інформаційну компанію з дискредитації хасидських паломників.
Так, за вказівкою Тягнибока, керівники Черкаського обласного та Уманського міського осередків цієї партії здійснюють узагальнення зафіксованих фактів порушення законодавства України хасидами, під час їх цьогорічного паломництва в Умані, що відбулося з 4 по 6 вересня.
Згідно із задумом Тягнибока, отримані узагальнені дані «свободівці», за участі карманної громадської організації «Рада громадських організацій м.Умані», планують використати для ініціювання публічних заходів з питань обмеження паломництва хасидів в Україну.   
Такими темпами Тягнибок і Ко незабаром стануть повністю «невиїздними». Не в сенсі обмежень на виїзд з країни, а через те, що їм всюди заборонять в’їзд…Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0