cj0ur 20.09.2013 в 02:28


Головний “УДАРівець” втричі більше має зустрічей з представниками ЄС ніж Арсеній Яценюк


«Залізний молот» Кличко розпочав інтенсивну підготовку до майбутнього поєдинку, який проходитиме на вітчизняній політичній арені у 2015 році, тренуючись переважно закордоном з іноземними фахівцями.
В середовищі Київського міського осередку партії «УДАР» активно обговорюють нинішню поїздку лідера до рідної Німеччини у складі партійної делегації.

tumblr_inline_mtebz7IfTQ1rmtaze.jpg

За чотири дні перебування на другій Батьківщині Віталій Кличко повинен був встигнути переговорити з місцевою політичною і бізнесовою елітою, на предмет успішності його участі у президентських виборах 2015 року. В програмі візиту Кличка передбачені зустрічі з представниками ЄС, Бундестагу ФРН, партії «Християнсько-демократичний союз» та Фонду Конрада Аденауера. Вражаючий список співрозмовників лідера української опозиції, обумовлений нездоланним прагненням покерувати країною.
Чим ближче до виборів Президента України, тим частіші аналогічні експедиції Кличка, що вкрай дратує ще одного «перспективного» кандидата від опозиції Арсенія Яценюка, який, до цього часу, займав пальму першості у пошуку іноземних покровителів.
 Але, і в цій ситуації у Арсенія Петровича є причини для радості, оскільки Віталій Кличко продовжує проживати не в Україні, що, в свою чергу, враховуючи положення Закону України «Про вибори Президента України» щодо необхідності десятилітнього проживання відповідного кандидата в Україні, може поставити під сумнів участь лідера «УДАРу» у президентських перегонах.
Тому, спостерігаючи за активністю Кличка у пошуку закордонних гарантів, лукавий Яценюк очікує момент реєстрації кандидатів на посаду Президента України, який може стати не зовсім втішний для чемпіона.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 1
Принаймні, з ним там із задоволенням спілкуються. І без перкладачів. На відміну від інших відчизняних лідерів.