cj0ur 10.09.2013 в 01:54


Таємниці «УДАРу» та її керманича


Віталій Кличко останнім часом демонструє не гідну європейському політику поведінку й, не думаючи про наслідки своїх вчинків, сам формує собі непристойний імідж.

tumblr_inline_msvr5e6ZEF1qz4rgp.jpg

Згадаймо, хоча б його нещодавню участь у т.зв. «Байкерському з’їзді», який відбувся 24 серпня п.р., де Кличко пересувається на мотоциклі із натягнутою на нетямучу голову німецькою військовою каскою часів Другої світової війни. Політтехнологи політика наразі намагаються видалити із Інтернет-мережі усі фото так званої невдалої «байкарської фотосесії» лідера «УДАРу», які були вкрай негативно сприйняті людьми похилого віку, в серцях яких надовго закарбувалися лихоліття ІІ світової війни.
«Мудрі» політтехнологи В.Кличка також рекомендували взяти під своє керівництво всеукраїнську акцію «Вставай, Україно!» та таким чином перехопити ініціативу у своїх «союзників» - Яценюка та Тягнибока. З цією метою Віталієм Кличком восені заплановані візити до усіх регіонів країни для проведення переговорів з керівниками та активістами акції на місцях, надання їм фінансової допомоги задля подальшого узурпування акції та керування нею вже з центрального штабу «УДАРу». А раніше, Віталій демонстративно уникав участі у ”Вставайці”, системно запізднювався на зібрання, а то й зовсім не виїжджав зі столиці.
До того ж, політконсультантам «УДАРу» вдалося купити приязнь народного депутата України від фракції «Батьківщина» Андрія Павелка та обговорити з ним можливість співпраці. А.Павелко, який має реальний вплив на лідерів та активістів регіональних осередків «Фронту Змін» на сході країни, вже пообіцяв допомогти В.Кличку у їх переході під знамена «УДАРу».
Тож можна стверджувати, що політтехнологи головного «УДАРівця» добре відробляють свій хліб й на даний час в змозі протиставити нерозумним витівкам В.Кличка свій досвід та фахову професійну роботу, хоча, звичайно, з використанням «брудних» технологій.
Іншим шляхом, наразі, в них нічого не вийде…Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0