cj0ur 23.08.2013 в 23:09


«Батьківщина» вирішила за допомогою релігії звільнити Тимошенко


Прийшла черга священнослужителів долучитися до визволення несмиренної Юлії Тимошенко. Таке рішення було прийняте на синоді старійшин ВО «Батьківщина». Було вирішено звернутися до лідерів церковних та релігійних конфесій з проханням організувати тиск на владу у питанні звільнення Тимошенко.

tumblr_inline_ms024o6Cyq1qz4rgp.jpg

Зокрема, керівництво «Батьківщини» передбачає домовитися з вітчизняним духовенством про надання звернень до Віктора Януковича та закордонної спільноти, в яких вказати на необхідність виконання української владою рішення Європейського суду з прав людини відносно Юлії Тимошенко.
Відповідальним за налагодження стосунків з представниками конфесій було обрано керівника апарату голови «Батьківщини» товариша Лівінського, мабуть, тямущого в теології та релігієзнавстві.
Краще було б самого Арсенія Яценюка прилучити до цієї справи, оскільки він прихильник греко-католико-іудаїстського віросповідання, що значно б полегшило залучення представників різних конфесій до благого діла.
Боротьба за владу настільки отруїла розум народних обранців з «Батьківщини», що вони забули про позицію відсторонення церкви від будь-яких державних справ, а тим більше, політичних ігрищ.
Здається, що Лукавий править опозиційним балом.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0