cj0ur 22.08.2013 в 02:42


«Чорнобилець» Проскурін підтримає «УДАР» – вони пообіцяли більше грошей


Кожний рибалка знає вислів: «риба шукає місця по глибше і по тепліше». Проте риба робить це заради того, щоб вижити. А більшість майбутніх або ж новоспечених політиків української сучасності використовують це прислів’я на свій лад. Вони втілюють його у життя виключно для власних егоїстичних потреб, лише заради власної фінансової наживи та забезпеченості.

tumblr_inline_mrwlysfNIr1qz4rgp.jpg

Останнім часом стають все популярнішими такі дії і з боку лідерів звичайних громадських об’єднань та рухів різної направленості. Не оминуло це і лідера «Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля» (ВОВЧ) Володимира Проскуріна. Наразі представниками очолюваного ним об’єднання проводиться аналіз можливості виходу на політичну арену В. Проскуріна разом з партією «Удар». Зазначений варіант є найбільш реалістичним у зв’язку із стабільним фінансуванням вказаної партії. Хоча напередодні Інтернет також мерехтів заголовками статей щодо намірів злиття чорнобильців з радикалами від громадської організації «Воля ХХІ». Напевно не вистачило єдності та «фінансового» патріотизму для налаштування спільності ідей.
А полювання політичних сил на потенційні голоси виборців триває. Тому влучно поставлене питання в потрібному місці і у потрібний час, у більшості випадків приносить досить відчутну і необхідну допомогу для вирішення своїх власних потреб. І само по собі вміле використання електорату може допомогти забезпечити собі безбідне життя у подальшому, сильно не переймаючись майбутніми результатами спільних дій. А близьке оточення знає як звик підходити до розподілу баришів громадянин та «патріот України» Проскурін, це приблизно десь так, «по братські», 95-99 процентів на карман, а 1-5 процентів на розвиток… Як завжди і було.
А обіцяно було Проскуріну десь 500 000 доларів на передвиборчу кампанію При чому, він особисто повинен буде розподілити вказаний бюджет для перемоги на майбутніх виборах.
Окремі члени організації очолюваної Проскуріним після таких переговорів одразу пройшли співбесіди у харківському штабі партії «Удар» та отримали попереднє погодження щодо їх призначення на керівні посади у районних штабах партії м. Харкова. Ось тобі і відданість країні, глибина патріотичності.
Що ж, побачимо до чого призведуть такі дії та до яких крайнощів дійдуть ті чи інші патріоти своєї країни, майбутні або ж новоспечені політики заради своєї власної наживи.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0