cj0ur 22.08.2013 в 02:39


Бютівський нардеп Хміль обдурив однопартійців і збрехав ЗМІ


Схоже, ситуація з приводу підвищення власного політичного рейтингу нікому не дає спокою. Звичайно, що забувати про власний політичний імідж не можна, проте треба притримуватись хоча якихось рамок пристойності  при роздмухуванні власної необхідності та особистої важливості, чи не так?

tumblr_inline_mrwlvig7Rn1qz4rgp.jpg

Наразі серед більшості можновладців виділився Михайло Хміль. Він, як і більшість політиків від опозиційних сил, одразу після подій 19 серпня під Київрадою, почав давати коментарі та інтерв’ю з цього приводу. І все нібито як і має бути. І текст піар менеджери склали гарненький. І слова з виразами та синтагмами, як пісня з вуст солов’я немов струмок у лісовому гаї протекла. Навіть про честь мундиру співробітникам правоохоронних органів було нагадано. Присоромив, як безпосередній свідок, їх відверто нахабні, грубі, не толерантні дії немов сліпе виконання вказівок чиновників. Дивишся, слухаєш, аж дух захоплює. Ну як це так, ну що ж це коїться?
Через деякий час, послухавши та почитавши виступи та заяви інших політиків, так званих синів України, починаєш замислюватись, чи не користуються вони послугами однієї і тієї ж самої піар команди.
Всі як один там були присутні, всі все бачили, ну як у вислові з казки: « І я там був мед, пиво, пив, по вусах текло, а до роту не дійшло».
А тут халепа – казус вийшов. Мабуть забувся трохи Михайло Хміль. Щось десь почув та й давай горлопанити на всю глотку. Вельмишановний народний депутат навіть і у стольному місті Києві не був під час подій 19 серпня 2013 року. Адже того дня, рано вранці, Хміля бачили в аеропорту «Бориспіль», коли приблизно о десятій годині він відлітав до Львова! Ось і виходить, що заради власного піару використовуються усі можливості. Однак, відчуття об’єктивності та міри при цьому втрачати мабуть теж не треба. Але хто ж про це буде говорити? І чи буде простий український народ перевіряти, хто там був, під тими стінами Київради і що там було насправді?
Ось і залишається нам спостерігати, всмоктувати у себе та фільтрувати ту правду, якою нас годують такі чесні та порядні політики.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0