cj0ur 15.08.2013 в 23:56


Яценюк – махінатор та авантюрист


Наразі тенденція йде до того, що з початку політичного сезону Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» розділиться на декілька маргінальних кланів. Ніяк новоочоленому лідеру Яценюку не вдасться приборкати своїх норовливих колег по партії.

tumblr_inline_mrlb7c1Ps71qz4rgp.jpg

А можливо, просто його колеги не сприймають, як достойного лідера колись могутньої політичної сили. От і намагається він шляхом обіцянок, підкупу, і просто вирішенням «кримінальних питань» для свої колег, втримати розрізнену команду з народних обранців.
З метою отримання хоч якихось політичних дивідендів в Донецькому регіоні, Арсеній Петрович втрутився у кримінальну ситуацію, пов’язану з арештом керівника Донецької обласної «Батьківщини» Костянтина Матейчика. Нічого кращого не придумавши, Яценюк дав вказівку Сергію Пашинському та Олександрі Кужель негайно вилетіти до Донецька для вжиття дієвих заходів зі звільнення  з під варти арештанта. При цьому, доручив Олександру Абдулліну організувати інформаційну кампанію з відбілення К.Матейчика, звинувативши місцеву владу у політичному переслідуванні представників опозиції. А те, що сам Матейчик колишній член одного з злочинних угруповань, то вже справа інша та не для широкого загалу.
Інколи, заради отримання довгоочікуваних грошових вливань нібито у партію, а як практика показує у свою кишеню, «Кролик» вдається й до шахрайських дій по відношенню до свої колег. Зокрема, взамін на фінансування осередку партії «Фронт змін» в Хмельницькій області (2010 рік), А.Яценюк пообіцяв тодішньому керівнику осередку організації Олександру Ксенжуку місце в прохідній частині списку до Верховної Ради. Коли нічого не вийшло зі списком, в 2013 році запевнив, що Ксенжук очолить Хмельницький обласний осередок ВО «Батьківщина» та зможе призначати на керівні посади голів районних та місцевих осередків підконтрольних собі осіб для формування впливу на діяльність місцевих рад. Але й тут нічого не вийшло. Оскільки Турчинов переграв Яценюка, призначивши головою обласного осередку партії депутата Хмельницької міської ради Валерія Лескова. Так що тепер Ксенжуку залишається або вичікувати, що він, за допомогою свого «кролячого протеже», здвине Лескова з місця, або ж формувати підконтрольну собі команду «мажоритарників» для участі у чергових місцевих виборах.
Якщо у випадку з Ксенжуком останній вичікує «манни небесної», то колега по фракції депутат Валентин Королюк відверто заявив, що вважає Яценюка приреченим на поразку у президентський виборчій кампанії. Крім того, частина народних депутатів від «Батьківщина» розділяють його погляди та проводять перемовини щодо можливого переходу до інших політичних сил. А сам Королюк, до речі, не проти долучитись до табору Порошенка, оскільки бачить в ньому більше перспектив для себе.
Арсенію Петровичу! Збирайте речі, сплигуйте з «Титаніка» та займіться бізнесом, який, доречи, маєте у рідних вам Чернівцях. А «Батьківщина» без мародерства, може ще й якось випливе серед політичних штормів сучасної України.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0