cj0ur 13.08.2013 в 04:58


«Батьківщина» відбирає у киян землю


Виявилося, що скандальне будівництво супермаркету на вулиці Маяковського в Києві входить до сфери бізнес-інтересів народного депутата від фракції «Батьківщина» Андрія Іванчука, який є правою рукою Арсенія Яценюка.

tumblr_inline_mrg4zr0wbQ1qz4rgp.jpg

Нагадаємо, на житловому масиві Троєщина місцеві мешканці заблокували в’їзд та штурмом взяли скандальне будівництво, а потім повалили паркан навколо будмайданчика. Охоронці будівництва відбивалися від активістів, сиплячи на них піском та жбурляючи пляшки з гарячою смолою.
Невдоволення мешканців було викликано тим, що будівництво ведеться з порушенням багатьох норм за підробними документами, які були отримані завдяки корупційним зв’язкам нардепа.
Як стало відомо від одного з охоронців, який прийняв рішення про звільнення після сутичок з активістами, на вказаному місці планується будівництво одного з супермаркетів, який входитиме до мережі ТОВ Торговий дім «Агроцентр», власником якого є Андрій Іванчук.
За словами колишнього охоронця, наступного дня після інциденту Андрій Іванчук особисто приїхав на місце події, щоб перевірити пошкоджену будівельну техніку та розмір нанесених збитків.
Під час перевірки Іванчук цинічно жартував, що покарає охоронців та змусить їх відшкодувати вартість піску та смоли, якими  вони жбурлялися у людей.
І абсолютно байдуже народному обранцю, який в теорії повинен захищати інтереси людей, що на місті його майбутнього супермаркету планувався дитячий майданчик. Як то кажуть, своя сорочка ближча до тіла, адже треба годувати і себе, і Яценюка, і «Батьківщину».
То таку справедливість нам несе опозиція, такий рай хоче побудувати лідер об’єднаної опозиції зі своїми нардепами?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0