cj0ur 12.08.2013 в 02:42


В Криворізькій «Свободі» – хаос, корупція і антисемітизм


Суперечності між опозиціонерами в черговий раз демонструють, що у стані опозиції царить хаос, корупція і антисемітизм.
Одним з таких прикладів може слугувати нарастаючий конфлікт у Криворізькій міській організації ВО «Свобода». Там активісти «Свободи» негативно сприйняли факт введення до керівного складу осередку колишнього голови Довгинцівської районної організації ВО «Батьківщина» у м.Кривий Ріг Сергія Приходи.

tumblr_inline_mre57xXLvE1qz4rgp.jpg

Причиною отримання останнім партійної посади стало безоплатне надання приміщення під офіс вказаній міській організації, а фактично - купівля Приходою посади у вищого керівництва «Свободи», без будь-якого погодження з керівником Криворізької організації ВО «Свобода» Юрієм Настусенком.
До того ж, між Настусенком та Приходою триває багаторічний бізнес-конфлікт, пов’язаний з приватними фірмами, що підконтрольні вказаним політикам.
Не допоміг Настусенку і товариський зв’язок з народним депутатом України, головою ”вищого партійного суду” «Свободи» Ігорем Янківим, у якого Настусенко, до речі, рахується ще й радником. Не вплинув на рішення партії й наспіх зібраний Настусенком компромат на нового колегу. Що тільки не писав й не казав він своїм київським босам. Звинувачував Проходу у бізнес-зв’язках з одним із спонсорів місцевої єврейської громади, депутатом Криворізької міськради від Партії регіонів Михайлом Мармером та Криворізьким міським головою Юрієм Вілкулом, який є батьком віце-прем’єра Олександра Вілкула. Навіть це не подіяло, зважаючи на декларовану принципово негативну позицію «Свободи» до єврейської спільноти та провладних політиків. 
Голова ж «Свободи» Олег Тягнибок ухиляється від коментарів стосовно призначення С.Проходи, промовляючи лише, що це є рішенням партії.
Керівник Криворізької організації ВО «Свобода» все ж не змірився з новим призначенням керівництва партії та шукає нові компрометуючі матеріали на свого однопартійця, бажаючи видалити його з керівного складу партійного осередку та забезпечити розквіт своєму бізнесу. Невгамовний! Досі не зрозумів, що публічна риторика лідерів «Свободи» стосовно єврейства не має нічого спільного з тим, хто насправді фінансує цей доморощений осередок антисемітизму.  Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0