cj0ur 12.08.2013 в 02:00


Екс-депутат «Батьківщини» працює на всіх хто платить


Опозиціонери, як оті щури перебігають з норки до норки шукаючи найбільший шмат сиру, а краще «лаве», не зважаючи на свої політичні та ідейні переконання.

tumblr_inline_mre3h4qTu81qz4rgp.jpg

Така історія сталася і з опозиціонером та екс-депутатом Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Василем Миколенком.
А тепер по порядку. На сьогоднішній день Черкаський обласний осередок «Батьківщини» не має відчутного впливу в регіоні й намагається виправити ситуацію шляхом залучення до співпраці громадських діячів, експертів, які мають вплив на місцеву громаду, не шкодуючи при цьому грошей, які надходять з центрального офісу.
Так, заступник голови Черкаського обласного осередку «Батьківщини», екс-керівник регіональної організації «Фронту Змін» Наталія Старікова, з метою збільшення рейтингу політичної сили в регіоні, звернулася до фахівця «з питань функціонування територіальних громад» Василя Миколенка з пропозицією використати наявний у нього досвід для формування впливу на місцеву громаду. Звичайно, за гроші.
Але річ в тому, що справжній поціновувач грошових одиниць не повідомив, що вже працює у цьому ж напрямку з колишнім нардепом Тарасом Стецьківим, який має намір створити свої «територіальні громади» в різних регіонах України. Причому,  сам Стецьків вже працює і в команді Юрія Луценка, і в команді народного депутата України Петра Порошенка… 
До речі, на думку експертів, на фоні втрати довіри населення до опозиційних політичних партій, представники опозиції планують формувати вплив на населення шляхом організації територіальних громад (прибудинкових і квартальних комітетів, громад районів) та співпраці з ними. Звичайно, забудькуватий Миколенко не розповів також, що він працює в політичних проектах екс-мера Черкас, почесного голови «Партії вільних демократів» Сергія Одарича та керівника цих демократів Михайла Бродського.
Отакий ось вийшов у нас «Черкаський Цезар», який усе вміє і всюди поспіває. Єдине, що правди не каже своїм численним хазяям, викачуючи у них гроші на реалізацію їх політично рожевих амбіцій.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0