cj0ur 20.07.2013 в 15:12


Завдання Власенко отримав, Юля чекає результат


Мабуть, через певний проміжок часу, Юлія Тимошенко висловить подяку українським журналістам, які безперестану сурмили  про її «тяжку» арестантську  долю, доказуючи її невинуватість.

Але мало хто знає, що в більшості випадків головним генератором інформаційного потоку зазначеної направленості є сама Юлія Володимирівна та її найближчий із соратників Сергій Власенко, який на волі виконує всі доручення заточеного в кайдани «борця з режимом». 

І знову, в умовах позбавлення волі, народився черговий інформаційний трюк, мета якого переконати владу в безперспективності кримінального переслідування Юлії Володимирівни.

Справа не легка та об’ємна, оскільки необхідно залучати не тільки українські мас-медіа, а й, для більшої ефективності, закордонні. Але спочатку, для запланованого медіа-буму потрібен певний інформаційний привід. Час викликати Майстра…

15 липня в резиденцію Юлії Володимирівни, яка тимчасово розміщена в клініці «Укрзалізниці» в Харкові, випадково, завітав пан Власенко, якому одразу були «нарізані» задачі по відмиванню заплямованого владою ім’я ЮВТ.

Відповідно до побажань Тимошенко, Сергій Власенко повинен організувати ряд спеціальних тематичних прес-конференцій, під час яких, як папуга, без перестану звинувачувати Генеральну прокуратуру у навмисному затягуванні судових процесів по справам ЄЕСУ та Щербаня.

Після проведення цих заходів, медійники в мить поширять, необхідну для «опозиційного дуету», інформацію, яка створюватиме уяву про те, що рано чи пізно розгляд кримінальних справ стовідсотково закінчиться тріумфом для Тимошенко.

Але свідомість громадян і влади України це одне, а чітко визначені процесуальні норми міжнародної судової установи, це інше, і будь-які інформаційні випади пані Юлії на них не вплинуть.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0