cj0ur 08.07.2013 в 05:35


Один мільйон за лікарський висновок Юлії Тимошенко


Мабуть літня спека підігріває бажання Юлії Тимошенко швидше відбути на відпочинок до Німеччини. Але спроби Юліних захисників витягнути її з-за грат, поки не дають жодних результатів. І тільки рідня продовжує натхненно намагатись втілювати мрії та бажання ув’язненої ЮВТ у дійсність. Дійсно, коли цим займається безпосередньо молодша Тимошенко – то робитиметься все набагато ефективніше, не підраховуючи при цьому витрат.

Так вже і численні візити Євгенії Тимошенко до країн Європейського Союзу дали реалні результати. Зокрема, встановлена ціна в 1 мільйон доларів, відповідно до якої лікарі німецької клініки «Шаріте» підготують висновки про стан здоров’я засудженої Тимошенко з категоричними рекомендаціями щодо її лікування за кордоном.
Зазначені висновки є єдиною надією Тимошенко, напротивагу бездіяльності її захисників. І всі прохання доньки Євгенії до однопартійців, не можуть їх стимулювати до прискорення заходів із вивезення Юлії Володимирівни до Німеччини.
Коли про цю ситуацію дізналася Юля, вона швидко провела «майстер-клас» з юриспруденції ватажку групи захисту Сергію Власенку та головному «іноземцю» в Україні Григорію Немирі. Результат не змусив себе чекати, і відобразився в черговому позові до Європейського суду з прав людини.
Проте, за турне треба платити, а щоб заплатити потрібно отримати кошти у казначея партії - Олександра Турчинова, який давно живе за ринковими правилами і каже, що треба торгуватись. Один мільйон за «рекламу німецької лікарні в Україні» надто дорога ціна, а тим більше у такій «фінансово скрутний» момент для опозиції.
Ну звісно ж, поки Юлія Володимирівна буде лікуватися закордоном, а Турчинов тут ще доведеться революції планувати, а це заняття потребує великих гроші. От тепер і чухає лису потилицю відомий пастор «Батьківщини», як і Юлю за кордон відправити і грошей на це не давати. Напевне вже щось видумає, але, скоріше за все, платити знову доведеться рідні Юлі Тимошенко. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0