cj0ur 21.06.2013 в 03:08


Власенко передав Тимошенко листа – гарантію Луценка


Головний опозиційний адвокат Сергій Власенко передав Юлії Тимошенко за грати лист від Юрія Луценка, який вказавши повну відданість лідерці «Батьківщини», повідомив про готовність виконувати всі настанови та вказівки засудженої опозиціонерки.

tumblr_inline_mopucxhmKu1qz4rgp.jpg

У листі Луценко навіть заприсягнувся не провокувати конфліктів всередині опозиції та підтримати ідеї звільнення Тимошенко перед представниками країн Євросоюзу.
Однак, деякі політологи вважають, що, враховуючі амбіції Луценка на лідерство, цей лист – просте замилювання очей лідерці опозиції, допоки «Третя республіка» не набрала необхідного рейтингу та не встала на ноги. В період становлення нової партії було б дурістю сваритись з «однодумцями», бо вони ж і грошима можуть підтримати і бізнес захистити. Але ж ніхто не забороняє за спинами колег проводити закриті переговори з представниками влади, побоюючись другого терміну.
Отже, в особі Луценка маємо чергового лагідного «Троянського коня» в опозиційних лавах. Юрій Віталійович, щоб він там н обіцяв ув’язненій Юлі, ніколи не підтримає «моркво їда» Сеню, а тим більше «націонал-інтелектула» Тягнибока.
Осб такі в нашій опозиції процеси, часом огидно дивитись, коли люди, які позиціонують себе лідерами, насправді виявляються брехунами і пройдисвітами.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0