cj0ur 05.06.2013 в 09:35


Рябека знищив ВО «Батьківщину» у Дніпропетровській області


Чужий серед своїх – так можна сказати про одного з лідерів Дніпропетровської обласної організації, народного депутата VI скликання Олександра Рябеку. Здавалося, нічого особливого, проте персона пана Рябеки в лавах дніпропетровської опозиції виглядає досить  цікаво і неоднозначно.

tumblr_inline_mnwpxpNKIi1qz4rgp.jpg

Колишній працівник радянського КДБ, а потім СБУ, він в 2007 році став народним депутатом від БЮТ. В той час, коли партія перейшла в опозицію, сам депутат Рябека відзначився тим, що таємно став співпрацювати з Партію регіонів. На дніпропетровщині О.Рябека має реноме людини, яка багато зробила для провалу виборів опозицією та значного послаблення політичного пливу партії в цьому стратегічно важливому регіоні.
На сьогоднішній день О.Рябека продовжує загострювати боротьбу за сфери впливу в партійному середовищі Дніпропетровської області, намагаючись зробити підконтрольним собі обласний осередок партії. Як приклад, можна навести те, що О.Рябека, нібито за підтримки голови Дніпропетровського обласного осередку «Батьківщини» А.Ульяхіної (рідна тітка Тимошеко), активно проводить заходи, якими ціленаправлено усунув від партійного керівництва практично весь дієвий актив дніпропетровської міської організації, яку очолював М.Курячий та замінив його «чудовим та відповідальним партпрацівником», своїм колишнім водієм Д.Булкіним. 
Ходять чутки, що О.Рябека має намір і далі дискредитувати в очах громадськості діяльність М.Курячого та найближчим часом все таки організує його усунення вже і з посади керівника фракції ВО «Батьківщина» в Дніпропетровській обласній раді.
Не дивлячись на все, Рябека залишається на посадах в «Батьківщині» і схоже на все, що залишиться там надовго, якщо керівництво партії надалі не вживатиме дієвих заходів проти цього «ефективного партійного керівника». Такі Рякбеки докреуються до того, що Юля вийде з в’язниці, а «Батьківщини» не існує! Ким їй тоді керувати, з ким іти на вибори? Може Рябека, Уляхіна знають?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0