cj0ur 05.06.2013 в 08:27


Нардеп Сергій Міщенко вважає, що Яценюк та Турчинов зрадили Шкіля


Черговий гучний скандал назріває у рядах опозиційних парламентарів. А суть цього скандалу полягає у тому, що позафракційний народний депутат Сергій Міщенко звинувачує колишніх однопартійців та колег з Верховної Ради у зраді та здачі інтересів своїх соратників по т.зв. «політичному цеху».

tumblr_inline_mnwn4hIQY91qz4rgp.jpg

Як стало відомо з поінформованих джерел, у парпламентському депутатському корпусі, екс-прокурор ініціював у парламенті збір підписів опозиційних депутатів під листом до керівництва Франції щодо надання політичного притулку колишньому депутату від «Батьківщини» Андрію Шкілю, який втік за кордон. Міщенка про це особисто просила дружина Шкіля Зоряна.
Але, чи то ініціативність Міщенка, чи то нікому не зрозумілі амбіції лідерів фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова, не дають змоги реалізувати вказану ініціативу. Зокрема, сьогодні в кулуарах ради окремі журналісти стали свідками розмови представників «Батьківщини» (з певних причин не називатиму їхніх прізвищ аби на «бютіців» не обвалився гнів керівництва партії), які обговорювали безглузду вказівку своїх лідерів щодо дискредитації т.зв. «шкілівської ініціативи» Міщенка та заборони депутатам ставити свої підписи у його листі до посадовців Франції.
Та ще більше, нібито Яценюк та Турчинов навіть хочуть організувати проти Міщенка інформаційну кампанію, головною тезою якої мають стати провокації проти «Батьківщини» та чи не особисто проти Юлії Володимирівни.
Щоправда незрозуміло, що такого образливого зробив їм головний учасник акції «Україна без Кучми» А.Шкіль, який неодноразово підтримував їх ідеї, виступав з критикою до влади та допоміг у 2005 році прийти до влади, щоб не підтримати його у скрутний час, достеменно нам не відомо. Але така байдужість лідерів «Батьківщини» до своїх соратників ні до чого гарного не приведе. Можливо, з часом їх самих чекатиме такий самий «кидок»… Побачимо!
А поки нам відомо, що не всі «бютівці» забули минулі заслуги Шкіля перед «Батьківщиною» й не збираються виконувати пусті й безглузді вказівки Яценюка з Турчиновим. Свою готовність допомогти Андрію через свої зв’язки серед дипломатичного корпусу Франції та лобістів опозиції в європейських інституціях таких, як ПАРЄ та ЄС Зоряні Шкіль вже висловив Григорій Немиря, який, на відміну від інших керівників партії, «своїх не кидає». Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко пообіцяв родині неугодного екс-бютівця підтримати пропозицію Міщенка та направити до Франції відповідного листа від імені своєї партії.
А на разі ми бачимо, вибачаюсь за слово, чисте «скоцтво» з боку Яценюка та Турчинова по відношенню до своїх соратників. Не дай Боже вам опинитись в такій ситуації…Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0