cj0ur 29.05.2013 в 09:27


Класика «опозиційного» медіа-менеджменту від Яценюка і Пишного


У навчальних програмах журналістських факультетів вітчизняних вишів є доволі суттєвий недолік, який, правда, набув актуальності саме навесні цього року, але конче потребує усунення – медійників необхідно навчати сучасним методам заволодіння будь-яким засобом масової інформації. Тим більше, що в Україні практика рейдерства у даному питанні достатня.

tumblr_inline_mnjqy2qp7i1qz4rgp.jpg

Але, потенційним медійним рейдерам необхідно мати на увазі, що в Україні не так легко ініціювати рейдерські захоплення ЗМІ, оскільки в нашій демократичній країні, ще є справжні патріоти і захисники свободи слова та медіа. На цьому поприщі активно піариться вся українська опозиція, і об’єднана, і  не дуже.

Достатньо тільки згадати, як славетні опозиціонери вунісон «трубили» про порушення основних демократичних засад внаслідок рейдерського захоплення телеканалу «ТВі», майже увесь світ «на вуха» поставили, хіба що тільки «громадяни» країн Центральної Африки не заявили про солідарність з нашими «борцями за справедливість».

Проте, опозиційні лідери виявились з подвійною мораллю. Їх принципи полярно змінюються, залежно від обставин. Ось при аналогічній ситуації, яка сталася з чернівецьким телеканалом «ТВА», якось «замовкли опозиційні трембіти», навіть не розпочавши сурмити. Може канал не такого рівня як «ТВі»? Чи опозиція в Раді вже узаконила рейдерські захоплення, щоб їх серце від болю та жалю не розривалося? Все доволі простіше, виявляється у опозиціонерів, як лікарів-наркологів, щоб знати про що «тризвонити», необхідно вивчити проблему досконально, як би мовити, «з середини».

Тим більше, що даний телеканал давно вже облюбував права рука Арсенія Яценюка пан Пишний, та і самій «Батьківщині» лишній рупор на Буковині, а тим більше на батьківщині ватажка – Яценюка, ніяк не завадить. А головний мотив рейдерства, це те, що журналісти «ТВА», в ході проведення незалежних журналістських розслідувань, «нарили» багато цікавого матеріалу про зловживання минулого градоначальника Чернівців, а нині народного обранця від «Батьківщини» Миколи Федорука. Мабуть не сподобались одкровення «ТВА» теперішнім опозиціонерам, які ще нещодавно спокійно плутали власну кишеню з державною 

Головним козирем в даній ситуації виступив Микола Пишний, який виявляється є майже 50 відсотковим власником зазначеного телеканалу, звісно оформлених на його дружину, оскільки політичні традиції – це святе. Але не все, слава Богу, генеральний директор та співвласник каналу Василь Забродський  не розділив опозиційну думку і відмовився сприяти молодчикам із «Батьківщини» втілювати у життя свої фантазії. Їм однозначно було вказано на незаангажованість каналу і відсутність бажання перетворювати «ТВА» у кишеньковий телеканал Яценюка і Пишного.

Далі, ситуація розвивалася у класичному стилі. Як заявляв Забродський «… до нього у кабінет увірвалася група непривітливих людей з двома опозиційними нардепами Москалем і Дирівим, які виступали в якості рульових рейдерського обозу. Вони заблокували приміщення і не давали йому вийти. Директор навіть намагався застосувати травматичну зброю відносно пана Диріва». За його словами, мета візиту була одна – змусити провести збори акціонерів, в ході яких звільнити генерального і поставити на його місце спеціально навчену особу. Звісно, що пан Василь звертався з цього приводу до правоохоронних органів, але поки безрезультатно. Війна за телеканал триває.  

А й да Арсеній Петрович та його команда, майстри, які не тільки встигають, уявно, боротися з недемократичними елементами в Украйні, а й самі не пропускають можливостей «похуліганити».

Тим часом Україна плавно і, саме головне, безповоротно наближається до Європи, яка й гадки не має з яким багажем ми туди крокуємо.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0